Kilka pytań

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Gogus

Świeżak
Świeżak
Witam. Jestem tutaj Nowy i nie wszystko jeszcze rozumiem.Moja konsola ma przyjść za 2 dni i w związku z tym chciał mam parę pytań.
Od kilku dni zadaję sobie pytanie jak działa XBL i czy jak mi przyjdzie konsola to bez problemu założe tam konto, dostane GOLD na miesiąc i będę mógł sobie grac na multi czy jak ? A jeżeli nie to co zrobić aby nie mieć problemów.Od razu powiem ze w komputerze mam połączenie radiowe...
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kilka pytań

Zakladasz konto na USA/Anglie (z poziomu konsoli) i gotowe, masz miesiac triala, mozesz grac,sciagac, wszystko... Pozniej mozesz sobie wykupic abonament na 48h,miesiac, trzy czy rok, oczywiscie na konto US albo Euro (w Polsce nie ma oficjalnie XBL), patrz allegro>xbox 360>zdrapki. Co do internetu to nie wiem,podlaczasz normalnie kabel sieciowy do konsoli,czy tam udostepniasz sobie polaczenie przez kompa,albo kupujesz wifi i juz, ale od tego masz poradniki na forum wiec tlumaczyl Ci nie bede-czytaj! ;)

Pozdro.
 

Gogus

Świeżak
Świeżak
Odp: Kilka pytań

Podsumowując aby grac na xbl ściągać dema itp nie trzeba mieć podpiętego kabla sieciowego i wystarczy zrobić konto w kraju anglojęzycznym oraz wykupywac abonament. ^^ THX :)
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Kilka pytań

Musisz mieć podpięty kabel sieciowy! Musisz mieć dostęp do internetu!
 

Gogus

Świeżak
Świeżak
Odp: Kilka pytań

ech to jakoś pokombinuje temat do zamknięcia
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom