1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kilka pytań

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MirBarPL, Czerwiec 14, 2018 o godzinie 17:24.

1. MirBarPL

MirBarPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wrocław
    Skoro i tak jestem świeżakiem na tym forum to zapytam o kilka rzeczy co do działania i możliwości ustawień na konsoli i grach:

1. Konta rodzinne: rozumiem, że coś takiego jest i mam ustawione z drugą osobą. Ja mam swoje gry, druga osoba ma swoje gry i możemy grać w gry nawzajem. Ale co będzie jak ja będę chciał zagrać w daną grę i druga osoba również (jak rozumiem gdy każdy ma swoją kopie to nie ma problemu)? Czy jest taka możliwość? Jakieś tam offline czy coś? Czy normalnie można grać online? Czy może jedna osoba zostaje wyrzucona z gry i koniec (jeśli tak to która? ta która używa grę ale jej nie kupowała czy losowo?)

2. Powiązane z pierwszym: Powiedzmy że dwie osoby wymieniające się grami są w tej samej sieci domowej. Czy możemy grać w tą samą grę po sieci, np. za pomocą dzielonego ekranu jak w FM7 albo WRC7? Czy to można tylko na jednej konsoli i dwie osoby muszą być obok siebie? A jeśli się okaże, że można po sieci to trzeba mieć 2 kopie czy może być tylko jedna?

3. Gold a gry: Tutaj też z tego co widzę jak przynajmniej jedna osoba ma gold to mogą obie osoby korzystać z funkcji sieciowych tylko osoba bez kupionego golda nie doda gier z GWG oraz nie ma zniżek z DWG, prawda? A co jeśli nikt nie ma golda? Czy gry które normalnie funkcjonują w sieci ale mają też singla powiedzmy FH3 - można grać w te gry czy w ogóle się nie uruchomią bo nie ma golda?
    Czy gry darmowe z golda (wcześniej zainstalowane) można odpalić na konsoli jeśli skończył się już abonament ale bez opcji sieciowych?

4. Internet: Czy można grać w gry nie mając połączenia z internetem? Da się uruchomić np FH3, Sea of Thieves itd.??? Rozumiem że nie będzie wszystkich funkcji ale czy w ogóle będzie działać?

5. DLC w koncie rodzinnym: Powiedzmy że ja mam kopię gry FH2 standard, druga osoba kupiła sobie FH2 Ultimate, z tego co widzę dodatki się również u mnie instalują (czyli korzystam z dodatkowej streści znajomego) ale nie są aktywne wszystkie. paczki aut mogę skorzystać ale np VIP już nie jest aktywny na moim koncie. To jest normalne? Tak to ma działać? Czy gdybym nie miał swojej kopii to u mnie i znajomego była by aktywna wersja ultimate z kontem VIP???

Dodam tylko że jeśli komuś nie chce się odpowiadać albo ma drwić lub wyszydzać (jak to bożek śmierci lubi robić) to bardzo proszę się wstrzymać. A każdemu kto pomoże mi rozwiać powyższe kwestie z góry bardzo dziękuję.

pzdr., Mirek.

Ostatnia edycja: Czerwiec 14, 2018 o godzinie 17:48
  2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    4586
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Drugie konto już na tym forum, pierwsze poleciało za pkt za offtop i widzę że nadal regulamin nieogarnięty... Potem płacz na PW że adm / mod
    nakłada warny...
    Jeżeli nie umiesz sformułować chociaż prostego równoważnika zdania będącego opisem tematu, to jest Twój problem. Czas się cofnąć do lat podstawówki.
    Temat leci w kosz... Przeczytaj regulamin

2. Nazwa tematu powinna mniej więcej opisywać problem lub zagadnienie w nim zawarte. Każdy temat typu "Problem", "Pomocy" itd. będzie natychmiast zamykany później kasowany.

MirBarPL lubi to.

Wczytywanie...

Poleć forum