Kilka pytań

HaKKuN

Użytkownik
Użytkownik
1. Czy bezprzewodowy pad do xbox 360 może się wyczerpać? I czy żeby zapobiec wyczerpaniu opłaca mi się kupić to:
PLAY`N`CHARGE AKUMULATOR + KABEL USB DO ŁADOWANIA (925578234) - Aukcje internetowe Allegro
??
2. Jak przerobię konsole to zmieni się ixtreme? Jeśli tak to na jaki??
3. Ile kosztuje przerobienie konsoli?
4. Jak mam pada z kablem to gdzie go podłączyć żeby działał?

Z góry dzięki.
 

Litwin95

Banned
1. Pad się wyczerpać nie może, raczej baterie w padzie. A co do tego to raczej bym nie kupował akurat tego akumulatorka. Weź oryginalny Microsoftu, będzie miał większą pojemność i naturalnie będzie dłużej służył.
2. Możesz zrobić upgrade flashu w konsoli, jeżeli masz już przerobioną. Zależy, jaki wgrasz, na taki się zmieni.
3. Zależy od kolesia, który przerabia. Średnio ok. 100zł.
4. Masz w konsoli wejścia USB. 2 z przodu za taką "sprytną" klapką i jedno z tyłu obok wejścia na kabel Ethernet. :)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
1. Bezprzewodowy pad jest na baterie to odp jest prosta ;) Ja zamiast tego zestawu zalecam kupno 4akku + ładowarka :)

2. iXtreme to właśnie przeróbka.

3. Róznie (50-100zł)

4. USB (z przodu pod klapką)
 

marcinkos

Użytkownik
Użytkownik
Ad1 Pad się raczej nie wyczerpie. Jego akumulatory już prędzej (ja używam zwykłych akumulatorów AA tzw paluszków i ładuje raz w miesiącu.
Ad2 Nie wiem (fachowiec napisze)
Ad3 około 150 zł
Ad4 Pod wejście usb z przodu konsoli
 

HaKKuN

Użytkownik
Użytkownik
A i jeszcze takie pytanie: czy gdy na xbox 360 są drogie? Tzn. czy są powyżej 150 zł.
 

Litwin95

Banned
Nowe raczej tak, nawet jeszcze drożej. (W wa-wie w Arkadii spotkałem GTA IV na x360 za 250zł)
Na allegro można spotkać używane naprawdę tanio, więc dobrze jest się rozejrzeć. :)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Tak trudno zobaczyć na allegro?

Nowości są powyżej 150zł
 
P

Pawlllosss

Guest
A i jeszcze takie pytanie: czy gdy na xbox 360 są drogie? Tzn. czy są powyżej 150 zł.
Powyżej 150 zł to są w empikach ja mam np. Viva Pinata za 15 zł, a w sklepie pewnie z 7 dych kosztuje. Jednym słowem kupuj na allegro.
 

HaKKuN

Użytkownik
Użytkownik
A czy można zrobić tak: kupić grę, zainstalować na hdd i sprzedać i będzie można grać w nią z dysku?
 

Litwin95

Banned
Nie, nawet jak zainstalujesz grę na dysk, to musi być płyta w napędzie. Nie będzie się kręcić, tylko konsola sprawdzi jej obecność na przy włączaniu gry.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Naprawdę starasz się żebym dał Ci warna....

NIE! Gra musi być w napędzie!
 

Litwin95

Banned
Pablooo spokojnie, chłopak jest żądny wiedzy. :p
A swoją drogą hakkun możesz nam postawić po "dziękuje" i poczytać sobie FAQ o konsoli o banie i o wszystkim, jestem pewien, że to odpowie na większość twoich pytań. :)
 

Do góry Bottom