Kilka Pytan

Czart

Świeżak
Świeżak
Pytanie1

Witam mam pytanie odnosnie internetu w xboxie ,zamieżam kupić xboxa elit ,i chiałbym się spytać czy musze miec kompa zeby chodził mi net w xboxie i zebym mógł wbijac na jakies stronki typu spryciarze.pl ,yotube .


Pytanie 2
Bo słyszałem o jakiś diodach i o co z nimi biega ze sie psuje xbox

Przepraszam Za problem i z Góry dziękuje .
 

Rurek

Użytkownik
Użytkownik
Na xboxie nie ma przeglądarki www. Można podpinać neta bez kompa. Ja np. mam bezpośrednie podłączenie.
 

Czart

Świeżak
Świeżak
aha czyli nie bedzie mozliwosci wbicia na neta zeby np na yotube wejsc ?
 

Bansuj

Użytkownik
Użytkownik
Jak normalnie podłączysz to nie, ale słyszałem że można jakoś to wykombinować z Media Center aby była przeglądarka w Xboxie, ale PC musi chyba być włączony wtedy.

Co do tych diod (RROD). Najczęściej wyskakuje na starych Xboxach, na nowych z płytą główną Jasper praktycznie wcale. Jeśli kupisz nowego X360 to nie masz się o co martwić, jeśli używany to zwróć uwagę czy to na pewno Jasper i czy wcześniej nie było żadnych tego typu problemów z nim.
 

Czart

Świeżak
Świeżak
aha dzieki
 

Czart

Świeżak
Świeżak
a jest wogule mozliwosc zainstalowania czegos zeby po necie smigac ?
 

Pieter029

Użytkownik
Użytkownik
a jest wogule mozliwosc zainstalowania czegos zeby po necie smigac ?
Na konsoli nie.

P.S
Używaj opcji EDYTUJ!
 

Czart

Świeżak
Świeżak
sora za spam jak to nie możliwet to xbox odpada ;/a i tak nawet jak bym chiał to mi sie nie uda kupic od tego typa od którego chce kupić mam tydzien na sprzedanie kompa ,zeby miec kase na xboxa i lipa ,jak sie nie wyrobie zostaje ps3 :( a to porażka :(
 

Malkaw

Świeżak
Świeżak
Czemu ps3 jest fajny i tam masz przeglądarkę www :) i AXN można oglądać i filmy na Bluray xbox 360 i ps3 są dobrymi konsolami każda ma wady i zalety ale jek zbierzesz je do jednego wora wychodzi na to samo :) ja mam obie i do szczęścia brakuje mi tylko wii
 

Czart

Świeżak
Świeżak
w ps3 pady sa beznadzijne bardzo nie wygodne ;/ i troche wyglad mi nie lezy

http://komputery.spryciarze.pl/zobacz/jak-naprawic-konsole-xbox-360 pytałem się o tego neta bo tu typ na filmiku normalnie wchodził ,i nie wim czy jak kupie xboxa to czy bedzie musiał byc podłaczony do kompa czy normalnie bez zadnych dodatkowych zeczy
 

Fock3

Użytkownik
Użytkownik
Czemu ps3 jest fajny i tam masz przeglądarkę www :) i AXN można oglądać i filmy na Bluray xbox 360 i ps3 są dobrymi konsolami każda ma wady i zalety ale jek zbierzesz je do jednego wora wychodzi na to samo :) ja mam obie i do szczęścia brakuje mi tylko wii


jak dla mnie wii to porażka

wole poczekac na natal'a i mieć święty spokój
 

Czart

Świeżak
Świeżak
Poradniki komputerowe - Komputery.Spryciarze.pl pytałem się o tego neta bo tu typ na filmiku normalnie wchodził ,i nie wim czy jak kupie xboxa to czy bedzie musiał byc podłaczony do kompa czy normalnie bez zadnych dodatkowych zeczy
 

Tid7

Użytkownik
Użytkownik
Poradniki komputerowe - Komputery.Spryciarze.pl pytałem się o tego neta bo tu typ na filmiku normalnie wchodził ,i nie wim czy jak kupie xboxa to czy bedzie musiał byc podłaczony do kompa czy normalnie bez zadnych dodatkowych zeczy
Daj Linka do tego filmiku bo narazie dajesz do jakis Napraw 3rod
Zobaczymy co to widziałes:)
 

Czart

Świeżak
Świeżak
?to jak tym z filmikiem wyjasni mi ktos czy bd musiał miec podłaczonego xboxa do kompa czy prosto do neta
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
XBOX do pc. I dodatkowo musisz mieć na pc windows media center z pluginem do przeglądarki.
 

Pieter029

Użytkownik
Użytkownik
?to jak tym z filmikiem wyjasni mi ktos czy bd musiał miec podłaczonego xboxa do kompa czy prosto do neta
albo Xbox 360 --> PC --> NET albo PC --> ROUTER <-- Xbox 360 :)
 

Czart

Świeżak
Świeżak
beznadzieja :( czyli ps3 nie no ps3 droższe a gorsze ;/
 

Do góry Bottom