Kilka pytań.

VipKuzKo64

Banned
Nie jestem w posiadaniu xbox'a 360 ale mam zamiar go sobie sprawić w związku z czym chciałbym zapytać o parę rzeczy.

1. Czy jeśli pożyczę sobie od Kumpla gre na X'a a on wcześniej na niej nabił sobie 1000 MSP to ja również będę mógł sobie te 1000 MSP nabić ? Tyle, że na swojej konsoli.
2. Czy jeśli raz zdobyłem 1000 MSP na danej grze, to moge ponownie nabić te 1000 MSP ?
3. Czy moge jakoś sprawdzić jakie są koszty danej gry w MSP na głównej stronie Xbox'a tyle, że bez korzystania z Xbox'a ?
4. Gdy już zakupie nowego X'a to co zrobić w pierwszej kolejności ? (Może do głupie pytanie ale nie chciałbym czegoś na starcie zepsuć)
5. Czy istnieje możliwość wchodzenia na strony internetowe typu YouTube przez Xbox'a bez załączania komputera ?
6. Czy jeśli nie będę ingerował w konsole to mogę dostać bana ? Jeśli tak to w jakiej sytuacji ?
7. Ostatnio widziałem na intrenecie gościa, który sprzedawał za 55 zł 6000 MSP i były tam podane gry z Polski do kupienia i te z innych krajów, czy jeśli kupie od niego to konto z 6000 MSP to będę mógł zakupić gry te z innych krajów ?
8. Czy zakup tych 6000 MSP jest bezpieczny i nie grozi banem ?
9. Jeśli dostajemy bana to na jaki czas jest ten ban ? i czy można go jakos usunać ?
10. Jeśli mam podłączony internet do konsoli to jest jakaś możliwość włamania się przez osoby trzecie do mojej konsoli ? Jeśli tak to co mi grozi w takiej sytuacji ?

Liczę na wasza pomoc. ^
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
1 tak. punkty ktore nabijesz poleca na twoje konto. nie konto kolegi :)
2 nie
3 tak. musisz wejsc na strone xboxlive
4 wystarczy wlaczyc. nic sie nie zepsuje :)
5 nie xbox nieobsluguje netu z poziomu przegladarki. + dla PS3 ;]
6 bana mozesz dostac za zmiane FW napedu w celu grania w kopie. bana tez mozna dostac za granie przed premiera gry. ale jezeli nie bedzie to pirat to innego zrodla nie widze. bany sa srednio raz do roku na jesien. ale w 2010 nie bylo fali.
7 punkty mozesz kupic, ale nie kupisz kazdej gry. niektore z gier maja blokade regionalna np USA i gry nie da sie sciagnac.
8 z autopsji wiem ze jest bezpieczny. o banach nie slyszalem.
9 ban jest na zawsze i to na konsole. bana nie da sie usunac. trzeba kupic nowe pudlo
10 nikt ci sie nie wlamie do xboxa. i nikt ci nic nie popsuje w ten sposob

Amen ;]
 

VipKuzKo64

Banned
@Up

Bóg Zapłać. ;D Pan Ci to wynagrodzi w dzieciach.


EDIT: A jeśli wejde na xboxlive to co mam dalej kliknac zeby zobaczyc te ceny w MSP ?
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
wlacz xboxa bez netu a potem z netem to zobaczysz roznice w menu :) bedzie napisane co jest co. gry od A-Z

tu masz jak zalozyc konto na livie. zostaniesz o to poproszony jak sioe polaczysz YouTube - NEOGO.pl Zakładamy konto na polskim Xbox Live
 

VipKuzKo64

Banned
Okk, ponownie Dzieki. A różnica aż tak duża ?
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
jest zdecydowanie wiecej zakladek. zwlaszcza w kierunkach góra i dół
 

VipKuzKo64

Banned
Już chciałbym to widzieć. ^ a przy okazji filmy z jakim formatem moge oglądać ? Pójdzie XviD albo DivX ?
 

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
oczywiście że pojdzie ;]
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
tu YouTube - Polska wersja Xbox Live przed premierą masz jak wyglada live. live polski ruszyl w listopadzie tamtego roku.
 

VipKuzKo64

Banned
To Cudownie. ;D btw: Moge w jakiś sposób sprawdzić koszt gier w MSP na ich oficjalnej stronie ? Bez użycia konsoli oczywiście. Jesli tak to jak ?
 

Specter

Użytkownik
Użytkownik
Wydaje mi sie, ze popelniacie pewien blad.
MSP to nie punkty Gamescore.
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
masz racje niedoczytalem :/
za nabite GS nic nie kupisz
na livie kupuje sie za kupowane MSP
 

VipKuzKo64

Banned
mhm rozumiem, a jest jakiś sposób na zdobycie MSP ? Prócz kupowania oczywiście. ?
 

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
gdy chcesz sprawdzić cene w Microsoft Points to gdy wchodzisz do marketplace'u to klikasz na gre i na padzie wciskujesz "X" i wtedy ceny w PLN zmieniają się na MP ;]
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
mhm rozumiem, a jest jakiś sposób na zdobycie MSP ? Prócz kupowania oczywiście. ?
nie ma. tylko kupno
 

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
mhm rozumiem, a jest jakiś sposób na zdobycie MSP ? Prócz kupowania oczywiście. ?
nie sądzę, ale teraz są taniutkie MP na allegro - bodajże takie które znikają po 24h i do tego czasu musisz kupic za nie gry i pobrać lub dodać do listy oczekiwanych do pobrania ;]
 

VipKuzKo64

Banned
Mhm, trochę się zawiodłem widać coś zle gdzieś przeczytałem. Ale jak by nie patrzec gdyby za przejscie gry dostawalo sie pkt na zakup nastepnej to byloby bosko. ;P
 

VipKuzKo64

Banned
nie sądzę, ale teraz są taniutkie MP na allegro - bodajże takie które znikają po 24h i do tego czasu musisz kupic za nie gry i pobrać lub dodać do listy oczekiwanych do pobrania ;]
A można takim sprzedawcom zaufać ?
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
mozna. sam tak pare razy kupowalem 6000MSP. radze wybrac gry kupic punkty i wydac w ciagu 24h na z gory upatrzone pozycje :)
 

VipKuzKo64

Banned
To jeszcze zapytam. Jeśli kupiłbym na np. tej aukcji BATMAN ARKHAM ASYLUM + GTA IV + OD RĘKI+24/7 (1476352484) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy te pkt to moge sciagnac gry te nie polskie tzn z tej innej listy ?
 

Do góry Bottom