Kilka słów o słuchawkach Steelseries X300 Xbox One Edition

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Na samym początku piszę że to jest moja pierwsza recenzja sprzętu, proszę o wyrozumiałość.
Słuchawki firmy Steelseries, model X300 przystosowano specjalnie pod konsolę Xbox One, dzięki adapterowi, który znajduje się w zestawie bez najmniejszych problemów podłączymy je do pada owej konsoli.Sam karton zrobiono z bardzo dobrej jakości tektury z wypukłymi nadrukami, ale tu nie o karton chodzi więc przejdźmy do rzeczy.W zestawie znajdziemy:
  • Słuchawki
  • Adapter do pada Xbox One
  • Przewód do PC
  • Naklejki z logiem producenta
  • Instrukcje obsługi
Przewód do PC o którym wspomniałem wyżej ma długość 210cm, same słuchawki mają przewód o długości 120cm. Wszystkie wtyczki przewodów mają pozłacane końcówki.Słuchawki posiadają pasek pod pałąkiem na którym trzymają się na głowie. Sam pasek zamocowany jest na linkach które się wysuwają z niego zależnie od wielkości głowy. Producenta można tu pochwalić za bardzo dobre, wytrzymałe wykończenie.Mikrofon jest wsuwany do jednej ze słuchawek, nie tak jak w przypadku innych producentów wpinany w gniazdo ''jack'' Poniżej fotka z wysuniętym mikrofonem. Co do samego mikrofonu nie ma się do czego przyczepić zbiera głos idealnie. Suwak umieszczony z tyłu jednej ze słuchawek wycisza mikrofon.
Słuchawki obszyte są bardzo miękką skórką co podwyższa nasz komfort w czasie użytkowania. Bardzo dobrze zakrywają całe uszy co daje świetny efekt wytłumiający dźwięki z otoczenia. W czasie długiego grania nie czuć że mamy coś na uszach, nic nie gniecie, nie dociska, są wykonane bardzo egronomicznie.

Główny pałąk tak jak pisałem wyżej jest bardzo wytrzymały, słuchawki stabilnie ''leżą'' na głowie. Nic się nie przekrzywia, nie rusza itp.


Adapter bardzo lekko intuicyjnie wpina się i wypina ze złącza pada, ale już niedługo nie będziemy go potrzebować, wystarczą słuchawki ze zwykłą wtyczką jack 3,5mm. Same przyciski na adapterze mają bardzo niski skok (co daje szybki efekt regulacji dźwięku) nie są wykonane z gumy, jak w przypadku adapterów firmy Turtle Beach.

Na sam koniec polecam każdemu ten model, naprawdę jest świetnie wykonany.
Dźwięki są świetnie odwzorowane te z gry jaki i z chatu.
Premiera w Polsce już na początku Lipca. Cena w tej chwili za granicą to jakieś 130$ lub 90GBP.
 
Ostatnia edycja:
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom