kinect a przeróbka

sabo89

Świeżak
Świeżak
Witam posiadam dash Interfejs głowny 2.0.9199.0, i przerobke iExtreme 1.1
mam zamiar kupic k inecta, nie lacze sie z netem, co i jak powinienem wgrac? Jaki dash?
 

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
najnowszy dash wystarczy
 

sabo89

Świeżak
Świeżak
troche czytalem na forach, to cos pisali ze czesto jakies problemy wystepuja. Gdzie sciagne tego najnowszego dasha? I jak go wgram?I czy po tym bede mogl dalej korzystac z moich kopi zapasowych gier?
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
musisz mieć iXtreme LT+ 1.1 żeby bana nie dostac i wtedy wgrywasz
dasha 12625 - jest najnowszy i wszystko działa :p
 

sabo89

Świeżak
Świeżak
a jak sprawdzic czy mam tego LT+? czy sie nie da?
sprostuje nie podlanczam konsoli do neta, wiec jak moge dostac bana?
 

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
nie możesz dostać bana bez podłączenia.
jak ci nowe gry działają typu AC brotherhood to masz LT+
 

Konrad Mrok PL

Użytkownik
Użytkownik
LT+ to jest nowa przeróbka napędu, żeby ją mieć to musi ją wgrac np w jakimś serwisie gdzie się tym zajmują, oczywiście mozna też samemu.

a napisałeś że masz extreme 1.1 więc nie masz LT+, musisz dać napęd do przerobienia i powiedzieć ze chcesz LT+
 

sabo89

Świeżak
Świeżak
skad da rade sciagnac tego dasha 12625, i jest jakis poradnik na forum jak wgrywac dasha?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
pewnie masz stara przeróbke....nie włączaj assasina ani nic co ma ap bo oflagujesz konsole.....daj komuś żeby ci wgrał lt+
 

Konrad Mrok PL

Użytkownik
Użytkownik
jeżeli wgrasz najnowszego dasha bez LT+ to z tego co słyszałem masz od razu flage a nawet chyba bana
 

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
dasha można znaleźć w internecie i można wgrać go za pomocą pendrive'a w formacie FAT32
 

sabo89

Świeżak
Świeżak
juz zalatwilem upgrade na iXtreme LT+, dostalem od niego informacje ze dash zostanie zaktualizowany jak wloze plyte np z kinect adventures? czy to prawda?
 

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik
Tak ,ale nie do najnowszej wersji ,chyba że będziesz grał w singla w takie gry jak COD:BO lub MW2 czy Halo Reach to lepiej wgrać z adventures bo to pierwsza wersja kinect dasha. Jeżeli natomiast nie zależy ci na wymienionych wcześniej grach to ściągnij update z neta ,ale to w ogóle mam kinecta i on chyba z siebie update brał
 

sabo89

Świeżak
Świeżak
no ja bede chcial grac tylko na single player, bez podlaczania do neta konsoli, czyli lepiej wgrac ta wersje dasha z kinecta?
 

Do góry Bottom