Kinect Karta konfiguracji

Famous

Użytkownik
Użytkownik
Witam dotarł dziś do mnie kinect problem w tym że nie mam tej całej kary kalibracji ;\ co teraz mogę zrobić ?
 

akwarium25

Banned
Ta karta jest w kinect adventures. Wiem ,ze w konfiguracji jest wybor konfiuracji z karya ale i bez ale nie wiem na czym polega zapewne da sie i bez niej. Musisz sprobowac bez.
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
problem w tym że nie mam owej gry kupiłem samego kinecta z zasilaczem
 

akwarium25

Banned
W dashu jest w ktoryms ustawieniu jest wybor ustawienia z karta lub bez .bo sie pyta ,daj bez moze tez sie da
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
jak jest "bez" to pisze żeby wejść na support, na support pisze że można zamówić ową karte ...
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
wydrukuj sobie, myślę że szukając w google obrazy znajdziesz taki obrazek.
musisz tylko znać dokładne wymiary takiej karty w cm żeby dostosować wydruk i tyle :)
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
będę wdzięczy jak ktoś by skanował oryginał swój :) albo pomógł znaleźć dobry obraz

ps. fajna sygnatura ;D
 

S_T_I_C_K

Użytkownik
Użytkownik
Masz mój skan. Tylko wytnij dobrze i będzie ok ;). Biała ramka ma być.

karta2.jpg - Speedy Share - upload your files here
 

Raffcio

Użytkownik
Użytkownik
A tak w ogóle co daje ta konfiguracja z kartą? Ja ustawiłem tylko kąt nachylenia oraz rozpoznawanie i wszystko działa.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
@UP
jak sama nazwa wskazuje - kalibruje sensor.
dzięki tej karcie kinect zbiera informacje na temat odległości, po kalibracji z tą kartką lepiej wychwytuje ruchy (albo tak mi się tylko zdawało)
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
@UP
jak sama nazwa wskazuje - kalibruje sensor.
dzięki tej karcie kinect zbiera informacje na temat odległości, po kalibracji z tą kartką lepiej wychwytuje ruchy (albo tak mi się tylko zdawało)
Tak właśnie jest,ja też kiedyś tą karte miałem i jak kalibrowałem kinect-a to było o niebo lepiej z wygrywaniem ruchów oraz odległością
 

coolseba

Świeżak
Świeżak
Kartę oraz wymiary jakie powinna mieć znajdziecie tutaj: Kinect Calibration Card - Joseph Turley
 

77bastek

Świeżak
Świeżak
Panowie, mam do Was pytanie odnośnie kalibracji kinecta
Mam lekki problem z ustawieniem mebli w pokoju i czasami kinect prosi o przesunięcie się do tyłu. Czy posiadając kartę kalibracyjną z Kinect Adventures można ją przeskalować skanerem na nieco mniejszą i w ten sposób kinect będzie rozpoznawał osobę grającą, jako stojącą w prawidłowej odległości od kontrolera?
Z góry dziękuję za odpowiedź i proszę łagodnie bo to moje początki z x-em :smile:
 

seweryn1234567

Świeżak
Świeżak
Witam kupiłem używkę z kinectem jednak bez karty kalibracyjnej.Proszę o pomoc.Pozdrawiam.
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kup grę z kartą i będziesz miał, albo wydrukuj ;)
 

Do góry Bottom