• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Kineskopowość ;)

Zloo

Świeżak
Świeżak
#1
Dobry wszystkim , świeżak ma do was pytanie :p
Kupując xboxa 360 slim , i posiadając telewizor kineskopowy tak zwany " z **** " mogę podłączyć xboxa bezproblemowo? Zestaw posiada wszystkie kable??
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
#4
na telewizorze kineskopowym chociazby mial hdmi i tak nie wyciagnie full HD. jaka tam jest rozdzialka 640xiles tam? wiec kabel to nie problem ;]
 

vonski1985

Świeżak
Świeżak
#6
Dlatego polecam zakup monitora z HDMI , sam mam zamiar to zrobić po wczorajszym kontakcie z Mass effect 2. Daje wiarę opiniom innych że zmieni to diametralnie postać rzeczy.
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
#7
hdmi albo dvi. sam grywam podczas wyjazdu na kineskopowym i odczytac cos z np w Assassinie czy RDR jest ciezko ;] grac sie da. ale na dluzsza mete odpada.
 

kretos666

Banned
Świeżak
#11
W wielu grach, zależy także jaki to telewizor gra nie będzie Ci się mieścić w ekranie ;) na pewno nie pograsz w Two Worlds II ;) Bo to sprawdzone ( kumpel ma kinespokowy + slimke )
 

Do góry