Klan Saturn ( mw2 )

Witam,

Rekrutuje do nowego klanu Saturn który gra narazie wyłącznie w Modern Warfare 2 ;)

Narazie nie mam żadnych członków dlatego reklamuję tutaj klan, aby kogoś odnaleść. Treningi odbywały by się 4razy w tygodniu.

w Poniedziałek, Środę, Piątek, Sobotę

od Godziny 19:30 do 20:30 tak myślę. Jest ktoś chętny do klanu? Proszę pisać GT i odrazu cię sprawdzę ;)
 
ja jestem chętny tylko żeby nas dwóch w tym klanie nie było jak nikogo jeszcze nie ma:D W każdym razie dodaj na XBL to pogramy i zobzczysz jak gram:D Jestem codziennie wieczorami
 

soulboss1

Użytkownik
Użytkownik
ja też się mogę dołączyć :) XBL:soulbossoutlaw
 

neo-kce

Użytkownik
Użytkownik
To i ja pogram :) kiedy trening ?? Tag jak w opisie
 
Przepraszam, za moją nieobecność już się zabieram do roboty i dodaję was do przyjaciół na Xbox live i przy okazji sprawdzam kto jest dostępny jeżeli ktoś jest odrazu szykuję się za sprawdzenie!
~czekam na dalsze zgłoszenia!
 

Patryk-247

Świeżak
Świeżak
Witam a początkującego weźmiesz może się od was trochę nauczę dużo garłem Cod 4 w multi no ale na pc konsole mam od niedawna jak co to mój GT Patryk80PL pozdrawiam
 

MLG GromoX

Użytkownik
Użytkownik
Jak byście chcieli pograc sparingi, to zapraszam serdecznie:)
 

mlodypy

Banned
Użytkownik
no ja moge pograc:)
 

dawid813

Użytkownik
Użytkownik
ja mam 33 lvl chcę dołączyć
@już mam 44 lvl
 

jankes1994

Użytkownik
Użytkownik
Też jestem początkującym kilka miesięcy grałem przez neta w Gears of war a od kilku dni mam mw 2 (kampanie przeszedłem na profilu bez Golda) gt: ElJankesooo
 

D1983

Użytkownik
Użytkownik
No ja też bym sie pisał na jakąś rozwałke :D
GT: D1983 PL
 

strzelec13246

Świeżak
Świeżak
Ja również z chęcią pogram :) GT jak w opisie. Dodawajcie mnie do znajomych i bd pykać :p
 

qb3s

Użytkownik
Użytkownik
Też mógłbym pograć GamerTag: vSHEJKv
 

Krzylosiak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jestem za!!!przesiadlem sie z Wii na Xbox i dopiero opanowuje kontroler,troche treningu i mozna spuszczac becki.Moje GT: KrzylosiakPL ,pododaje was do znajomych
 

Gomezz

Użytkownik
Użytkownik
Jestem chętny.
GT: Gomezik17
 

Pstrag

Użytkownik
Użytkownik
Ja chętny, ale na spary .
 

materna13

Użytkownik
Użytkownik
Gt : ShotWhiskyGuy ZAPRASZAC.
 

MLG GromoX

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem czy wiecie ale jest bardzo znany niemiecki klan Saturn eSports i wygląda to troszke na podróbke ;)

Bez urazy, poprostu informuje.
 
ten klan nie istnieje wiec duplikatu nie ma :D
 

borys2310

Świeżak
Świeżak
moj tag borys2310 zapraszam
 

Do góry Bottom