Klapka od USB wypadła sprężynka ;\

Famous

Użytkownik
Użytkownik
Witam wypadła mi sprężynka od klapki USB tej z przodu i pytanie teraz jak ją wsadzić ??
 

TigraTeam

Banned
sciagnij przód i wsadż:applouse:
 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mi też wypadła ta sprężynka, lecz niestety u mnie ułamał się ten plastik na którym była ona zamocowana... Jeżeli u Ciebie się nic nie połamało to nie powinieneś mieć problemu z ''wsadzeniem'' sprężynki
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
sciagnij przód i wsadż:applouse:
...

no właśnie nie wiem czy coś się ułamało bo nic więcej nie znalazłem prócz sprężynki i nie umiem jej wsadzić w tą szczelinę ;\
 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
...

no właśnie nie wiem czy coś się ułamało bo nic więcej nie znalazłem prócz sprężynki i nie umiem jej wsadzić w tą szczelinę ;\
To ściągnij przedni panel konsoli :p To wsadzisz :p
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Mi też wypadła już dawno temu i niestety nie udało mi się jej znaleźć.Teraz zamykam klapkę ręcznie to znaczy staram się ją domknąć do jak najmniejszego prześwitu a później lekko pukam w obudowę z boku przy włączniku i sama się domyka.Mówię o wersji Fat.
 

Jakub Sobczak

Użytkownik
Użytkownik
Niestety nic nie poradzisz, probowałem wszystkiego zeby to naprawić, jeżeli nie potrzebujesz tych dwoch portów USB, a zalezy Ci na wygladzie konsoli to zdejmij panel przedni, i podklej od spodu taśmą klejącą, klapka bedzie sie trzymała, ale nie bedziesz mogł kosztem tego wygladu jej otwierać. Tam jest cieniutki bolec który bardzo łatwo pęka przy częstym otwieraniu klapki, mi poszła sprężyna zarówno od klapki USB jak i od klapki Memory Unit gdzie siedzi karta pemieci. ;) To normalne, jak masz Elita to weż załóż nowy panel od Arcade lub Premium :D niezle to bedzie wygladało, a jak masz Premium lub Arcade to załóż panel od Elite :D
 

luki99936

Świeżak
Świeżak
a mi się udało i to bez większych problemów w jakies 15 min:) i to bez narzedzi potrzebujesz kawalek miedzianego drucika około 5 cm:) naginasz i oplatasz w kolo oczywiście sprezynka musi być nawleczona na drucik:) nic trudnego
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja też to naprawiłem przy użyciu spinki do kartek i kleju. Jak będę na kompie to wkleję fotkę albo nagram filmik.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom