Klasyczny 3ROD 90nm nie wiem co robić.

MARINO

Użytkownik
Użytkownik
Witam! Dokładnie tak jak w temacie. Wiem że było o tym dużo tematów ale nie mogę znaleźć nic w opcji szukaj. Dzisiaj gram w assassins creed padła bateria w padzie więc zostawiam włączonego x360 i czekam aż akumlatorki się podładują. Włączam x360 wkładam baterie. Na ekranie obraz z assassina i przezroczysta szachownica. Włączam x360 jeszcze raz i 3ROD. Tego się obawiałem. Grałem dziś przez pól godziny i konsola nie była gorąca więc się zdziwiłem. Konsola przerobiona więc chyba się nie opłaca wgrywać starego biosa i wysyłać do M$. Mieszkam w Krakowie co proponujecie?

EDIT:
Włączyłem ją przed chwilą żeby sprawdzić kod błędu i działa!!! Co to znaczy?

hardin

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Klasyczny 3ROD 90nm nie wiem co robić.

Podaj kod błędu

MARINO

Użytkownik
Użytkownik

Kod to 0102.

Po tym jak włączyłem i zadziałało pograłem 5 minut i znowu ROD.

P

przeo_91

Guest

Oddaj do serwisu, 100-150zł i rod juznie powinien wystąpić ;)

MARINO

Użytkownik
Użytkownik

A ile by po serwisie jeszcze działał?

PS: Włączyłem go 4 raz i znowu działa!! Niedowiary!!

hardin

Użytkownik
Użytkownik

Żadne nie do wiary tak się dzieję przed did konsoli więc lepiej oddaj do konsoli a zm MS nie ryzykuj

MARINO

Użytkownik
Użytkownik

Ok ok wyśle do serwisu ale jaki mi polecacie? Mieszkam w Krakowie.

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik

Jedni mówią że 0102 to zimnie luty a inni że problem z pamięcią gpu. http://x360iso.org/index.php?topic=849.0 Spróbuj tego bo i tak nic nie możesz zepsuć a po co płacić za serwis kiedy można to zrobić prawie za darmo.

MARINO

Użytkownik
Użytkownik

Nie lubię sam ingerować w środek po za tym kompletnie się nie znam na elektronice :'(. A ten serwis Juchego dobry jest? Jeżeli tak to możecie mi dać link do jego strony?

EDIT: Znalazłem już jego stronę ale mam jeszcze jedno pytanko: czy ten RED FIX coś daje i czy opłaca się go kupić?

hardin

Użytkownik
Użytkownik

Juchy jest wręcz kultową osoba na scenie x360 osobiście go polecam to fachowiec

MARINO

Użytkownik
Użytkownik

Ok dzięki już wiem co zrobię :).

PUMBA-20

Użytkownik
Użytkownik

mialem identyczny przypadek, konsola tez zlapala RODa i tez sie wlaczala co jakis czas ale doslownie na 2 minuty i potem zawiecha, oddalem konsole do serwisu i czekam wlasnie na nia, ponoc red fix zabezpiecza ale to okaze sie dopiero jak konsole odbiore:) a co do Juchego to przed oddaniem konsli do naprawy duzo patrzylem gdzie co i jak, kazdy sobie chwali te osobe wiec sadze ze jest osoba godna zaufania ;) pozdrawia i zycze powodzenia z naprawa konsoli:)

raforza

Użytkownik
Użytkownik

Mi padł ix ponad tydzień temu. Dzisiaj wrócił z serwisu (200zł) i po 30 minutach gdziałania znów RROD :-X tyle że kod błędu 0022 a wcześniej był 0020. Od razu zadzwoniłem do serwisu i nie mogli uwierzyć, posłałem konsolę do nich z powrotem. Kurde jak sie ma pecha to sie ma. Wcześniej padł mi napęd, na szczęście M$ mi go wymienił a posłałem konsolę na głupa przerobioną 8) a teraz ten ROD, załamka. Pozdrawiam

Pabcio

Użytkownik
Użytkownik

Współczuję... Naprawili Ci go w końcu? Pewnie nie słyszeli o takim przypadku i teraz dalej wyrabiają sobie opinię o M$ ;)

mazak24

Świeżak
Świeżak

JAk sprawdzić kod błędu ? bo jak ja włączam to ROD coś strzeli lekko i nie mam żadnego kodu :D

reed

Użytkownik
Użytkownik

Wciskasz i przytszymujesz przycisk od wyszukiwania padów bezprzewodowych i wciskasz wysówanie tacki. 1 wciśnięcie to 1 cyfra drugie 2 itd. Jeśli świecą wszystkie to 0 jeśli 1 to 1, 2 to 2, 3 to 3.

Do góry Bottom