Klawiatura i mysz vs konsola

Kamaczooo

Świeżak
Świeżak
Witam, od niedawna jestem posiadaczem konsoli Xbox one x. Nie ukrywam że gra w którą "maniacze" to nowe call of duty, z którym konsola grając na padzie nie ma żadnych problemów. Problem jest po mojej stronie gdyż od dziecka jestem pecetowcem. Po podłączeniu klawiatury i myszy, okazuje się że gra strasznie klatkuje. Mysz i klawiatura działa, ale gra nie ma tej samej płynności co na padzie. Ktoś się z tym spotkał? Dziękuję za odpowiedzi.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Gdy rozglądasz się myszą ruch jest szybki i dynamiczny, analog jest liniowy i wygładzony. Wydaje mi się że to z tego powodu jest takie odczucie klatkowania, w Metro Exodus nie dałem rady grać na k/m z tego powodu.

Sprawdź w innych grach obsługujących k/m czy masz to samo odczucie.

chrabonszcz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
i bardzo dobrze, konsola to rozgrywka na padzie.
nie potrafisz, wracaj na peceta.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
i bardzo dobrze, konsola to rozgrywka na padzie.
nie potrafisz, wracaj na peceta.
Poproszę konfigurację komputera dla rozgrywki w 4k 30fps w budżecie XOX ~1400zł, odejmując od tego cenę systemu (Windows 10 home za ~500zł) i klawiatura + mysz, a niech będzie jakiś niskobudżetowy zestaw do 150zł.

Twój budżet = 750zł :eggonface:

kurtyna :hilarious:

chrabonszcz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jak kurtyna chłopie, tu kasa nie ma znaczenia. zdecydował się kupić konsolę to niech obsługuje peryferia z nią powiązane.
w gronie prawdziwych graczy konsolowych jest tzw. lamusem
kurtyna

factislite

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
zdecydował się kupić konsolę to niech obsługuje peryferia z nią powiązane
Jak widać takimi peryferiami stały się także mysz i klawiatura.
Nie wiem co to komu przeszkadza w oficjalnym wsparciu, które nie prowadzi przecież do wymuszonych rozgrywek pad vs mysz.

Do góry Bottom