Klimat wylewa się z ekranu, czyli kawał rozgrywki z Middle-Earth: Shadow of Mordor

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Niby to tylko pre-alpha, a ja już szukam przycisku "zamów teraz". Chcę to.


Niby to tylko pre-alpha, a ja już szukam przycisku "zamów teraz". Chcę to.


Jeżeli zostaję w pracy kilka minut dłużej niż zwykle, to wiedzcie, że tylko dlatego, że coś wgniotło mnie w fotel i nie mogę się z niego wydostać. Buszując po internecie, Mielu natrafił na całkiem potężny kawał rozgrywki z Middle-earth: Shadow of Mordor. Pech chciał, że mi go podesłał.

Akcja zaczyna się w okolicach 1:30, a prawdziwa akcja - gdzieś od trzeciej minuty. Bohater przenosi się wtedy do innego świata, na wzór tego, do którego przenosił się Frodo, gdy zakładał pierścień Saurona. To otwiera przed nim kompletnie nowe możliwości, co zresztą widać i słychać.

Trup ściele się gęsto, ciosy są soczyste, czas miejscami zwalnia (Ryse?), a wrogowie atakują grupami. Nie czekają na swoją kolej, tylko rzucają się do boju, gdy tylko dostrzegą swoją szansę. Pachnie systemem walki rodem z Assassin's Creed. Czy to źle? Bynajmniej. A działa jak marzenie.​


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ppkarolpp

Użytkownik
Użytkownik
Jak bym oglądał Batmana tylko zamiast więźniów to orki nic ciekawego obym się mylił bo ta trzecia część batmana jest dla mnie najsłabsza.
 

eekz

Użytkownik
Użytkownik
No no... szykuje się przezacny tytuł. Wzorowanie się na Assassynach wyszło tylko i wyłącznie na dobre. CZEKAM!
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Przedstawia się tak sobie, jajec nie urywa. Nawet odważyłbym się stwierdzenia, że na tą porę wygląda to na takiego słabego średniaka. Ale wszystko się okaże jak już będzie wersja prawie ukończona, a nie jakaś alpha :)
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli to jest alpha to jestem pod wrażeniem. Czekam na betę.
 

slimak_110

Użytkownik
Użytkownik
Trochę AC, trochę RISE i trochę nowych mechanik. Do tego Władca Pierścieni. Mi się podoba !
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Jak bym oglądał Batmana tylko zamiast więźniów to orki nic ciekawego obym się mylił bo ta trzecia część batmana jest dla mnie najsłabsza.
Mi też po trochu kojarzy się z Batmanem ale że lubię tego typu gry więc chętnie w nią zagram :fat:
 

x-360klocek

Użytkownik
Użytkownik
Fajnie jakby dodali tryb Coop. I żeby kampania długa była min. 15h
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Troszkę za bardzo przypomina mi AC. Nie przekonuje mnie.
Jak wyjdzie pełna wersja, pooglądam gameplaye i zastanowie się nad późniejszym zakupem.
 

arial_adriano

Użytkownik
Użytkownik
nawet jeśli ma to być mix batmana, assassina i czegoś jeszcze to biorę w ciemno, bo skradanek nigdy zbyt wiele, thief będzie zaje, ale to trochę co innego a tutaj zapowiada się rzeźnia na orkach. PS: bilbo i frodo mogą się pochować do swoich norek - śródziemie należy do takich bohaterów.
 

Reaper44

Użytkownik
Użytkownik
Jedna z najlepszych gier o Władcy Pierścieni jakie widziałem. Zjada War in the North na śniadanie. Nie mogę się doczekać premiery.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
ta gra to składanka plagiatów.
 

Do góry Bottom