Klucze gier do multiplayer - pytanie

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

mykola

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Czy jeśli mam grę, np. NFS Hot Pursuit lub Medal of Honor (2010), i one mają w pudełku takie broszurki z kluczami do aktywacji on-line aby móc grać na multi, to te klucze będą przypisane do mojego konkretnego konta Xbox Live, i na innym już nie zagram, czy to są osobne konta tylko do tych gier, które zakłąda sie na stronie ich wydawców itp.?

Bo chodzi mi po głowie to, czy będę mógł zakładać co miesiąc nowe konto Xbox Live (dla darmowego golda) i grać na multi, czy tylko na tym jednym koncie na którym aktywuję tę grę będzie ona działać...

Pozdrawiam,
Mykoła
 

w1x0r

Użytkownik
Użytkownik
Przypisane do konta.
 

mykola

Użytkownik
Użytkownik
Czyli nie da się zakładać co miesiąc nowego konta Xbox Live i grać na multi?
 

Vardas

Użytkownik
Użytkownik
Nie, jeden Online Pass na jedno konto.
 

Sp4rt4nPL

Świeżak
Świeżak
Hmmmmmm. Ciekawe . Ja mam bf3 , mam dwa konta założone i na jednym i drugim mogę grać online , a przecież bf3 ma online passa . Nawet dodatek działa na drugim koncie .Więc chyba gościa w błąd wprowadzacie .
 

ziomo8

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiście, że wprowadzają błąd. Aktywując online pass na danej konsoli, będzie on dostępny dla wszystkich kont znajdujących się na niej.
 

mykola

Użytkownik
Użytkownik
A jak będę chciał zagrać w tę grę na innej konsoli, ale na tym samym koncie Xbox Live? I czy da się gdzieś kupić sam klucz jeśli kupiłem używaną grę która swój klucz ma już wykorzystany przez kogoś?
 

ziomo8

Użytkownik
Użytkownik
Da się, kwestia znalezienia kogoś kto ci sprzeda sam klucz ;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom