Kod błędu 0101

jaca97g

Użytkownik
Użytkownik
Witam, wczoraj wydarzyła się tragedia i na mojej konsoli x360 slim pojawił się red ring. Błąd kodu to 0101 czyli z tego co wyczytałem jest to błąd xcgpu. Ktoś miał już do czynienia z tym błędem? Dodam że w domu był remont i dość sporo kurzu ale konsola była przykryta możliwe że kurz się dostał i dlatego pojawił się red ring?

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

jaca97g

Użytkownik
Użytkownik
Zapoznałem się już chyba ze wszystkimi takimi stronkami. Chciałbym poznać zdanie osób które na własnej skórze miały donczynienia z tym błędem.

fiera24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zapoznałem się już chyba ze wszystkimi takimi stronkami. Chciałbym poznać zdanie osób które na własnej skórze miały donczynienia z tym błędem.
Wyjmij dysk i wszystkie USB. Zostaw tylko zasilacz i kabel do telewizora i uruchom XboXa

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Miałem w czwartek taką konsolę gra nie warta świeczki by ją ratować koszt ok 200zł z tego co się orientowałem gwarancja 6miesięcy oczywiście jest to koszt orientacyjny. Lepiej puścić ją na części

kapirabi1

Świeżak
Świeżak
Witam, mam tak samo w domu był remont i przez ten czas konsola nie była używana a po remoncie najpierw wywaliło kod błędu 0022 a teraz jest 0101 wie ktoś dlaczego tak się stało? :/

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ponieważ zakończyła żywot, nie doszukuj się umarła i tyle.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Do góry Bottom