• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Kod błędu 0101

jaca97g

Użytkownik
Użytkownik
Witam, wczoraj wydarzyła się tragedia i na mojej konsoli x360 slim pojawił się red ring. Błąd kodu to 0101 czyli z tego co wyczytałem jest to błąd xcgpu. Ktoś miał już do czynienia z tym błędem? Dodam że w domu był remont i dość sporo kurzu ale konsola była przykryta możliwe że kurz się dostał i dlatego pojawił się red ring?

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zapoznałem się już chyba ze wszystkimi takimi stronkami. Chciałbym poznać zdanie osób które na własnej skórze miały donczynienia z tym błędem.
Miałem w czwartek taką konsolę gra nie warta świeczki by ją ratować koszt ok 200zł z tego co się orientowałem gwarancja 6miesięcy oczywiście jest to koszt orientacyjny. Lepiej puścić ją na części

kapirabi1

Świeżak
Świeżak
Witam, mam tak samo w domu był remont i przez ten czas konsola nie była używana a po remoncie najpierw wywaliło kod błędu 0022 a teraz jest 0101 wie ktoś dlaczego tak się stało? :/

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ponieważ zakończyła żywot, nie doszukuj się umarła i tyle.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Do góry