kod do classic car parts forza 3

lysy68

Świeżak
Świeżak
witam.

jestem świeżym użytkownikiem xbox360.do tej pory używałem konsol sony. :)

ostatnio kupiłem na allegro nową zapakowaną fabrycznie grę forza motorsport 3.okładka jest po hiszpańsku(niby napisane z tyłu made in irleand) natomiast gra jest po polsku.dodatkowo w środku był kod na classic car parts.niestety ale po wpisaniu kodu na konsoli wywala mi, że kod nie prawidłowy-wpisz poprawny kod.próbowałem wielokrotnie i nic.na stronie xbox.com też nie idzie go zrealizować.rozmawiałem na czacie z konsultantem microsoftu i wiem ze ten kod jest poprawny i niezrealizowany.
może ktoś podpowie mi co jest nie tak z tym kodem.gra jest 2-płytowa i działa normalnie czy z cd czy z hdd.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Tak ale możliwe, że kod jest na inny region i na innym regionie masz swoje konto.
Wtedy takiego kodu nie zrealizujesz.
 

lysy68

Świeżak
Świeżak
no właśnie coś mi tam tłumaczył gostek z microsoftu ale mój angielski jest kulawy.czyli co?jest opcja że tego kodu nie zrealizuje?okładka i karta jest po hiszpańsku.gra napisy po polsku-lektor po angielsku
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Musiałbyś przenieść konto na Hiszpański region. (Migracja konta) Możesz to zrobić raz na 3 miechy.
 

lysy68

Świeżak
Świeżak
ok,ale czy po ściągnięciu tego dodatku będę mógł wrócić z powrotem do polskiego regionu czy muszę odczekać te 3 miesiące.konto mam zwykłe.
 

niemcz1

Użytkownik
Użytkownik
Zaloz sobie drugie konto ustaw region hiszpania i sciagnij fury Pozniej beda ogolnie dostepne Jka sie myle to niech nie poprawia ale ja tak robilem jak masz inny region ustawiony to mozesz wiecej demek posciagac.
 

lysy68

Świeżak
Świeżak
napisałem maila do ludzi u których kupiłem grę a oni odpisali ,że wszystko wskazuje na to iż gra jest z regionu portugalskiego.teraz już jestem głupi i nie wiem na jaki region założyć drugie konto
 

niemcz1

Użytkownik
Użytkownik
to zaloz konto na portugalski region i zobacz jak odblokujesz smaochody to beda w kazdymprofilu juz ja tak z forza4 mialem z kodem.
 

lysy68

Świeżak
Świeżak
przy zakładaniu konta na region portugalski zawiesza mi się konsola na wyborze regionu
 

niemcz1

Użytkownik
Użytkownik
a jak przelaczasz sobie rogion na swoim profilu???
 

lysy68

Świeżak
Świeżak
ok.udało mi się założyć konto portugalskie.dodatek ściągnięty.dzięki za pomoc
 

Do góry Bottom