Kod do Zresetowania konsoli

kamilradom1910R

Użytkownik
Użytkownik
Panowie potrzebuję sekwencję klawiszy do wstukania na padzie, w celu wykonania całkowitego, fabrycznego resetu konsoli. Chcę zresetować ją całkowicie, ustawienia grafiki, dźwięku, daty itp. Chcę ją doprowadzić do stanu, jakby dopiero co została wyciągnięta z pudełka.

Mam Jaspera Elite. Najnowszy Dashboard.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Najprościej zadzwoń na infolinię xbox i ci podadzą prawidłowa sekwencje po podaniu numeru seryjnego twojej konsoli

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Bzyku_PL

Użytkownik
Użytkownik
Na mojej stronie masz poradnik jak wykonać to co potrzebujesz:
Ustawienia fabryczne w Xbox 360

Odpowiednią sekwencje klawiszy możesz uzyskać z nandu konsoli, z infolinii (tak jak pisał WRUBSSON) lub strzelić "na pałę" wklepują kombinacje jedna po drugiej.

kamilradom1910R

Użytkownik
Użytkownik
Trzeba będzie zadzwonić, bo żadna z kombinacji z Twojej strony nie działa.
Można poprosić o numer na infolinię ??

TitanHunter69

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
kombinacja w opisie jak znasz ang to na stronie microsoftu jest calodobowy support techniczny i numer telefonu tez tam znajdziesz

new-trend

Świeżak
Świeżak
czy pomoc telefoniczna jerst również w j.polskim czy tylko angielskim? może zna ktoś nr do polskojęzycznej pomocy telefonicznej ?

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
czy pomoc telefoniczna jerst również w j.polskim czy tylko angielskim? może zna ktoś nr do polskojęzycznej pomocy telefonicznej ?
Jest po polsku. Dzwoń w godzinach 10-18: 00 800 441 17 96

new-trend

Świeżak
Świeżak
Jest po polsku. Dzwoń w godzinach 10-18: 00 800 441 17 96
dzięki
dzwoniłem ale nie pomogli. dali kombinacje która usuwa jedynie kontrole rodzicielską
klikałem z 2 dni różne kombinacje i fartem trafione - kod "złamany"

Do góry Bottom