Kod gold nie działa xbox 360

Bako1989

Świeżak
Świeżak
Witam. Mam problem z zrealizowaniem kodu do xbox live gold na 2 dni. Probowalem juz wszystkiego. Gdy wpisuje kod na konsoli wyswietla ze kod jest nie prawidlowy a gdy na stronce wyskakuje taki komunikat. Zapoznaj się z instrukcjami otrzymanymi razem z kodem. Być może trzeba go zrealizować na innej stronie internetowej... Prosze o pomoc z gory dzieki Swiezak
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Skąd ten kod? Ten drugi komunikat sugeruje, że do "aktywacji" trzeba jakiejś strony zewnętrznej, na Youtube często ludzie streamują gierki i po zdobyciu paru punktów na czacie otrzymuje się taki kod, ale nigdy tego nie próbowałem.
 

Bako1989

Świeżak
Świeżak
Dostalem go dosc dawno temu w grze Fifa 16 ale napewno nikt go jeszcze nie wykorzystal. Na tej kartce jest napisane ze moge go zrealizowac przez stronke lub na konsoli.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

Bako1989

Świeżak
Świeżak
Probowalem tak zrobic ale wyskoczyl mi taki komunikat...
Wystąpił problem i nie możesz się teraz zalogować. Spróbuj ponownie później.
Serwer logowania do konta Microsoft wykrył zbyt wiele powtórzonych prób uwierzytelniania. Poczekaj chwilę i spróbuj ponownie... O co tu znowu chodzi?
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Napisz do supportu M$ (rozmowa po angielsku - w sekcji Xbox), mają specjalny czat, na którym konsultant powinien ci pomóc. Ewentualnie jak ci nie zadziała, to może nawet dostaniesz od nich kod.
 

Do góry Bottom