kod stanu 8015d080

zabol26

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. mam problem ze zrapka XBL. Jak zatwierdzam kod ze zdrapki to wyskakuje mi ze nie mozna sie polaczyc z XBl kod stanu 8015d080.HELP!!!:confused:
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Przed wszystkim, kupiłeś kod na dobre konto? Tzn. czy jeśli jesteś zarejestrowany na USA to kupiłeś kod na USA? Jeśli nie to nie będzie działać, więc możesz spróbować komuś sprzedać ten kod, bo u ciebie nie zadziała, nie ma szans. Ale jeśli kupiłeś na dobry kraj, to zrób tak jak napisali, czyli spróbuj później. Jeśli nie zadziała, to mogli Ci zbanować konsolę, ale to może też być coś innego, więc najlepiej (po drugiej próbie) skontaktuj się z Microsoftem.
 

zabol26

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
kod kupilem na allegro,koles tam pisal ze jest na caly swiat a konto mam na UK i konsoli zbanowanej tez nie mam bo caly dzien gralem na livie yylko ze musialem nowe konto zalozyc
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
to poczekaj do jutra i wpisz . dobrze rozumiem ze masz 2 konta na konsoli założone?
 

zabol26

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ok.Zalozylem dzis drugie i dali mi miesiac za free ale zalezy mi na punktach bo juz mam prawie 12.000
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
a jak coś to do M$ ze kod ci nie działa :pP
 

zabol26

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
juz im wyslalem maila a jak to nic nieda to bede dzwonil
 

zabol26

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A to jest ich odpowiedz na mojego maila:

Dziekujemy za kontakt z nami.

Z przykroscia musze Pana poinformowac ze z powodu braku uslugi Xbox Live w Polsce nie posiadamy tym samym supportu, ktory pozwolilby na zajmowanie sie problemami Live i pytaniami z tym zwiazanymi. W chwili , gdy data otwarcia bedzie juz znana, bedzie naturalnie komunikat o tym, na naszej stronie internetowej : www.xbox.com .

Do tej pory wszelakie rejestracje na Xbox Live , beda i sa nieoficjalne, co sie wiaze z tym , ze w razie problemow nie otrzyma Pan serwisu Live z naszej strony , tak dlugo az usluga ta oficjalnie wystartuje.

Prosimy o wyrozumialosc i dziekujemy z gory.



Prosze ewentualnie kontaktowac sie z hotline kraju, na ktorym zalozyl Pan konto live.



Serdecznie Pozdrawiamy

Xbox Support Team
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
ta dzwon do ameryki czy uk .

ciekawie w sumie to micro zawsze tak bdzie postepował :/ live nie bedzie :p
 

zabol26

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jescze jak znal dobrze angielski
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
a jaki to kod jeśli na miesiąc to hmm możesz spylić oddać jak wolisz ;p i kupić nowy :p

ej a sprawdź na 1 koncie potem na 2 . <głupie ale dobra>
 

zabol26

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
kupie teraz kod na 48h i sprawdze bo to moze wina jest mojego konta.Dla mnie glupie jest to ze M$ w polse!!! nic nam nie moze pomóc w XBL tylko trzeba dwonic do kraju w którym mam załozone konto.Po co jes ta oficjalna polska strona xbox.pl???
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
tak aby informowac o promocjach i innych bzdetach :p
 

Do góry Bottom