Kod statusu: 3151 - 351F - 1380 - 2203 - C000 - 0001

agata22022

Użytkownik
Użytkownik
Podczas najnowszej aktualizacji tak mam, czytałam, że podobno zależy to od tego, że był wymieniany napęd ale ile w tym prawdy to nie wiem.

Odpowiedzi nie znalazłam bo tu jest za duży spam na forum i nie wiadomo gdzie co szukać.

Prosiłabym o odpowiedź kogoś co się zna dlaczego tak mam i co zaradzić? Czy późniejsza aktualizacja która wyjdzie za jakiś czas naprawi to i zainstaluje się zamiast tej?

Z góry dziękuję za okazaną pomoc.



Uploaded with ImageShack.us
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie zainstaluje sie update, chyba ze kupisz oryg naped jaki ma byc w konsoli

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

kufer111

Banned
Użytkownik
lub jeśli masz orginalny napęd -trzeba go odflashować tzw. wgrać z powrotem orginalny firmware
 

Eagle696

Banned
Na oryginalnym przejdzie.
Gdybyś miał oryginalny to przejdzie ale napęd wróci do OF ,póżniej flesh na 1.9 i grasz jak wcześniej.
 

agata22022

Użytkownik
Użytkownik
Więc w domu tego nie naprawie ? Tylko serwis by musiał być ?
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
Musisz albo wgrać lt 1.9 albo OFW. Chyba że masz inny naped niż oryginalnie był w konsoli tp
o musisz kupić taki jaki był oryginalnie.
 

Sqlfire

Banned
A jesli mam dash 13146 lt 1.9 i naped lite-on to moge aktualizowac do 13599 bez utratu przerobki i jakichs błędów?
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Tak
 

Trey

Użytkownik
Użytkownik
A jesli mam dash 13146 lt 1.9 i naped lite-on to moge aktualizowac do 13599 bez utratu przerobki i jakichs błędów?

No nie do końca, ja miałem 1.9 i przy aktualizacji wyskakuje mi błąd 0099
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
ja miałem 1.9 i mi poszło bez problemu. Musiałeś mieć wymieniony napęd na inny niż oryginalnie w konsoli i dla tego takie błędy przy aktualce wyskakują.
Gry które mają wyjść i będą wymagały tej aktualki nie uruchomisz ich, tylko i wyłącznie starsze tytuły.
 

Trey

Użytkownik
Użytkownik
ja miałem 1.9 i mi poszło bez problemu. Musiałeś mieć wymieniony napęd na inny i dla tego takie błędy przy aktualce wyskakują.

Tak, napęd miałem wymieniany ale w serwisie ms jeśli to coś zmienia
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
Tak, napęd miałem wymieniany ale w serwisie ms jeśli to coś zmienia
napisz do M$ że masz taki błąd.
 

Trey

Użytkownik
Użytkownik
napisz do M$ że masz taki błąd.
Znaczy mi to wyskakuje błąd z końcówką 0099 czyli że było coś grzebane w środku, ponoć przywrócenie org softu, następnie ponowna aktualizacja rozwiązuje ten błąd
 

agata22022

Użytkownik
Użytkownik
Miałam wymieniany napęd na taki sam jaki był czyli lite-on.
No ok, napiszecie jak to naprawić? Krok po kroku?
Po 2 następna aktualizacja która wyjdzie np za 2 miechy nie naprawi tego błedu?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
No to moze ktos zrobil spoof lub masz ixtreme. Z nim moze nie przejsc update. Daj to komuś jak co ...

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

Trey

Użytkownik
Użytkownik
Miałam wymieniany napęd na taki sam jaki był czyli lite-on.
No ok, napiszecie jak to naprawić? Krok po kroku?
Po 2 następna aktualizacja która wyjdzie np za 2 miechy nie naprawi tego błedu?
No agatko mogę Ci jedynie tak po krótce przedstawić jak to się odbywa. Jeżeli wyskauje błąd 0099; musisz wgrać org. firmware do napędu, następnie na już " czystej" konsoli wgrać ponownie aktualizacje( offline z np. pendriva) i na koniec ponownie przerobić na lt 1.9. Podobno ten sposób działa.
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
wejdźcie sobie tutaj Rozwiązywanie problemów z aktualizacją oprogramowania konsoli Xbox 360 i zobaczcie co trzeba zrobić jak jakiś błąd wyskakuje

xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-C000-0099 wyskakuje jak był pomieniony napęd
 

Trey

Użytkownik
Użytkownik
wejdźcie sobie tutaj Rozwiązywanie problemów z aktualizacją oprogramowania konsoli Xbox 360 i zobaczcie co trzeba zrobić jak jakiś błąd wyskakuje

xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-C000-0099 wyskakuje jak był pomieniony napęd

Czyli co zrobić w takim przypadku żeby pchnąć tą aktualizacje?
 

agata22022

Użytkownik
Użytkownik
No a co z tym błędem co w temacie? Nie wydam znowu kasy na konsolę.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
To jak nie wydasz kasy na naped lub kogos kto sie zna. Olej i graj w gry ktire beda chodzic do tego dasha

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

Do góry Bottom