Kodeki!!!

XboXeR_elite360

Świeżak
Świeżak
Witam mam pytanie czy trzeba miec konto gold zeby sciagnac te kodeki?

T4JS0N

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli chodzi ci o kodeki do filmów (bo pewnie o nie ci chodzi) , to wystarczy mieć obojętnie jakie konto i przy włączaniu filmu się Ciebie zapyta czy ściągnąć kodeki z internetu . Dajesz tak ściągają się i potem oglądasz. Mam nadzieje że pomogłem.

Spike3221

Użytkownik
Użytkownik
Możesz mieć konto Silver i tak Ci się pobiorą.

XboXeR_elite360

Świeżak
Świeżak
Dziekuje bardzo

T4JS0N

Użytkownik
Użytkownik
Spoko ;]

laki_me

Użytkownik
Użytkownik
to ja od razu dopytam - a jest możliwość zainstaowania kodeków bez korzystania z internetu ?

veins

Użytkownik
Użytkownik
@up
Niestety, bez połączenia nie da rady.

Sent from my U20i using Tapatalk

Gadamer

Świeżak
Świeżak
Jak wyżej, choć w moim przypadku po aktualizacji dashboard'u instalowały mi się za
każdym razem jak włączałem film.

cicikrzysiek

Świeżak
Świeżak
jak wlaczam fim to kodeki mi sie nie instaluja tylko pisze ze blad i ze brak kodeka?
w czym moze byc problem

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Kodeki!!!

może w tym ze nie masz kodeków.....

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

oliho

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
podepnę się pod temat ,żeby nie zakładać nowego.
Mam x'a z RGH , gry działają fajnie ,ale postanowiłem sobie obejrzeć za pomocą konsoli film.
Film na pendrivie ,właczyłem film i po kilku minutach zaczął się problem z synchronizacją obrazu i dźwięku.pomyślałem ,że to wina filmu i włączył drugi ...i znów to samo.
Na PC filmy działają bez takich problemów ,stąd wniosek : winne temu są kodeki.
Próbowałem również filmy te przerzucić na dysk konsoli , jednak wtedy odtwarzacz "nie widzi" żadnych plików (w katalogu hdd założyłem podkatalog "movies" )

Na forum znalazłem temat w artykułach o rgh o odtwarzaniu filmów avi,mp4 ,ale mimo ,że robie wszystko tak jak jest to opisane to nadal z filmami jest kłopot.

Czy i jka można doinstalować kodeki do konsoli z rgh ?
W jakim katalogu powinny być umieszczone filmy na dysku konsoli ,aby były dla niej widoczne ?

Do góry Bottom