Kody do gry gta 4!!!xbox 360.

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Dodał Gremlin dnia 28.04.2008 @ 16:18

Kody wpisujemy na telefonie Niko

Życie
4825550100
Pancerz
3625550100
Pierwszy zestaw broni - Kij baseballowy, Pistolet, Shotgun, MP5, M4, Snajperka RPG, Granaty.
4865550100
Drugi zestaw broni - Nóż, Pistolet, Shotgun, Uzi, AK47 Snajperka RPG, Koktajl mołotowa.
4865550150
Mniejszy poziom poszukiwań przez policję - Blokuje achievment "Walked Free"
2675550100
Większy poziom poszukiwań przez policję
2675550150
Zmiana jasności
4685550100
Spawnuje Annihilator
3595550100
Spawnuje Jetmax
9385550100
Spawnuje NRG-900
6255550100
Spawnuje Sanchez
6255550150
Spawnuje FBI Buffalo
2275550100
Spawnuje Comet
2275550175
Spawnuje Turismo
2275550147
Spawnuje Cognoscenti
2275550142
Spawnuje Super GT
2275550168



Pamiętaj!
Czity ułatwiają rozgrywkę, jednak poprzez ich używanie możemy zablokować sobie dostęp do niektórych misji pobocznych. Dlatego radzę używać kodów z rozwagą (a najlepiej wcale z nich nie korzystać).

Autor: Gremlin
żródło:gtasite.pl
 

sarinek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kody do gry gta 4!!!xbox 360.

jaki bezsensu. te kody nie działają jak jestes w trakcie misji. Chodzi mi o ten z pomniejszeniem WANTED LEVEL. do dupy z takimi kodami;:/
 

xyz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kody do gry gta 4!!!xbox 360.

a po co wam kody? normalnie grac nie umiecie?
 

Curry_

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kody do gry gta 4!!!xbox 360.

uprzedzam że granie na kodach prawie na 100% wyklucza ukończenie gry na 100%. więc jak ktoś chce katować na 100% tak jak ja to radzę kody używać na nowym sejwie żeby sobie nie spieprzyć tego właściwego jakby się przypadkiem coś zaautosejwowało :D
 

sarinek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kody do gry gta 4!!!xbox 360.

xyz napisał:
a po co wam kody? normalnie grac nie umiecie?
sa takie misje ze za cholere nie wychodzi mi. Np. photo shoot. zawsze albo mnie zajebia albo policja skasuje podczas ucieczki:) tam sa 4 gwiazdki wanted level;]
 

Curry_

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kody do gry gta 4!!!xbox 360.

sarinek napisał:
xyz napisał:
a po co wam kody? normalnie grac nie umiecie?
sa takie misje ze za cholere nie wychodzi mi. Np. photo shoot. zawsze albo mnie zajebia albo policja skasuje podczas ucieczki:) tam sa 4 gwiazdki wanted level;]
dla chcącego nic trudnego :D nie zrobili przecież gry której się nie da przejść bez kodów :D popróbuj. na pewno większa satysfakcja będzie a pozatym z doświadczenia wiem że jak już raz się spróbuje kodów to potem leci non stop :D
 

septem

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kody do gry gta 4!!!xbox 360.

Nie wiem po co w ogole ten temat- ktos chce kody to sobie na google znajdzie... :\
 

nitrolukas

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kody do gry gta 4!!!xbox 360.

septem napisał:
Nie wiem po co w ogole ten temat- ktos chce kody to sobie na google znajdzie... :\
no ...w sumie po co cale to forum ;D wszytko mozna w googlach znalezc
 

asq1994

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kody do gry gta 4!!!xbox 360.

Umnie kody działają a i tak niegram znimi. Gra z kodami staje się zbyt prosta i głupia.
 

Hodofca

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Kody do gry gta 4!!!xbox 360.

chyba się skuszę na kod na życie i pancerz. lepiej to niż jechać przez pół miasta do sklepu po pancerz, szczególnie jak powtarzam ileś razy jakąś misję to wsiadanie do taxy, wgrywanie, kupno, szukanie następnej taxy itd robi się nudne
 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kody do gry gta 4!!!xbox 360.

to zadzwon do jacoba on sie z toba umówi w danym miejscu z broniami :)
 

Hodofca

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Kody do gry gta 4!!!xbox 360.

wow to widzę że go nie doceniałem...co dzwonił pić to go zbywałem. Nie wiedziałem że jest mobilnym arsenałem 8) thx za cynk
 

krv

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kody do gry gta 4!!!xbox 360.

nitrolukas napisał:
septem napisał:
Nie wiem po co w ogole ten temat- ktos chce kody to sobie na google znajdzie... :\
no ...w sumie po co cale to forum ;D wszytko mozna w googlach znalezc

Jak by każdy tak myślał to by google nie było... :p
 

Michna15

Świeżak
Świeżak
ej a da sie na xboxie 360 grac gre swobodna czyli nie wypelniajac misji prosze o odpowiedz
 

Misiuk

Użytkownik
Użytkownik
Ja używam tylko na 1 furę :) Nienawidzę cheatować, ale nie chcę mi się szukać jakieś szybkiej fury ^^
 

Kamil24

Użytkownik
Użytkownik
Ja nie wiem jak mozna grac na kodach ;D:D
Przeciez GTA IV to prosta gra, 10 latek by ja bez kodow przeszedł gdyby troche grał wczesniej na konsoli:p
Pamietajcie kodow uzywaja tylko nooby.:D
 

BaginiakGB

Użytkownik
Użytkownik
Ja chciałem poznać możliwości gry i wpisałem pare kodów :p co mi zabloczyło pare Achivementów na zawsze :/ i nawet jak usunełem wszystkie save i wszystko co związane z GTA IV w mojej konsoli to i tak miałem je zablokowane :D TRUDNO :D Kodów używam i tak i tak , olałem A... :p To nie prawda że nie można używać kodów podczas misji bo sprawdziłem ale na ogół to podczas nich nie używam Cheatów bo byłoby za łatwo tylko jak se gram free i bawie sie z policją czy gangami :D
 

Filiq

Świeżak
Świeżak
To są te same kody co na wersję PC?
 

seba17

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W kody do GTA bawilem sie tylko na PC ale teraz na xbox juz nie tak sie gra owiele lepiej mowie wam
 

kris-t-off

Użytkownik
Użytkownik
ma ktoś moze kod na przejście misji??
bo mi sie na misji zawiesza i nie umie nic zrobic ;/
 

Do góry Bottom