Inne kody: Game pass + live gold obydwa na 3 miesiące, gold 6 miechy

Karol_R

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak jak w tytule, sprzedam kody na golda i game pass, razem 100zł, nie sprzedaje osobno.
Kody są wyjęte z mojej nowej konsoli konsoli.

Mam też kod na 6 miesięcy nie otwierany-80zł.

Ostatnia edycja:

ADINI_PL

Świeżak
Świeżak
Miałeś game passa na 3 miesiące w konsoli?

Karol_R

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Miałeś game passa na 3 miesiące w konsoli?
Tak, konsola bez żadnej gry tylko gold i game pass.

newuser1

Użytkownik
Użytkownik
Dzaiała na każdym koncie, czy tylko dla nowych, które nigdy nie miały golda i gp?

Karol_R

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzaiała na każdym koncie, czy tylko dla nowych, które nigdy nie miały golda i gp?
Powinno działać na każdym koncie.

newuser1

Użytkownik
Użytkownik
Jak możesz to jakoś sprawdzić to wezmę, bo tak w ciemno nie bardzo :)

Karol_R

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak możesz to jakoś sprawdzić to wezmę, bo tak w ciemno nie bardzo :)
Dzwoniłem na infolinię i powiedzieli że kody bez problemu powinny się aktywować na starym koncie a w razie problemów to dzwonić i oni aktywują. Jakiś czas temu miałem takiego golda i na swoim bez problemu aktywowałem. Pod kodem od live jest po angielsku "code cannot be replaced or added to an existing membership" więc nie wiem co o tym myśleć, pod game pass tego zapisu nie ma. Jak chcesz to mam jeszcze golda na 6 miechy nie otwieranego.

Ostatnia edycja:

newuser1

Użytkownik
Użytkownik
No słabo, nie dowiedziałem się czy można aktywować. Golda na pewno sie nie da zestackowac wedlug tego zapisu, a game passa pewnie też bo to moze byc trial dla nowych kont. Gdybym miał pewność na 100% ze zadziała dla kogos kto game passa i golda juz ma to bym wziął a tak to loteria.

Karol_R

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wszystko sprzedane, dla potomnych gold na 3 miesiące i game pass bez problemu się aktywowały u osoby która już wcześniej miała na koncie te dwie rzeczy.

Do góry Bottom