Kojima po zobaczeniu GTA V na PlayStation 4 ponownie wpadł w depresję

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Pamiętacie porównanie grafiki zwiastuna Grand Theft Auto V, które opublikowaliśmy na łamach PPE kilka dni temu? Jak się okazuje ten trailer, a raczej wersja na aktualną generację spowodowała, że ojciec serii Metal Gear Solid wpadł w depresję. Hideo Kojima w piękny sposób wypowiedział się o twórcach z Rockstar Games.

W rozmowie z dziennikarzem serwisu CVG, Kojima wspomniał, że chociaż tworzy grę z otwartym światem, to jednak jego tytułu nie powinniśmy porównywać z Grand Theft Auto V.
"Kiedy ogłosiliśmy, że tworzymy produkcję z otwartym światem, zabrzmiało to w ten sposób jakbyśmy tworzyli to samo, co produkują ci goście [w domyśle Rockstar]. Ale to coś zupełnie innego – próbuję stworzyć tytuł o infiltracji.”
Brzmi to tak jakby Hideo już teraz obawiał się porównań do historii o trzech miłych mieszkańcach Los Santos... Natomiast następne słowa potwierdzają, że charyzmatyczny twórca dostrzega wielkość i jakość GTA V.

"To, co stworzył Rockstar oraz również świat, który wykreowali jest imponujący. Właściwie, kiedy kilka dni temu zobaczyłem wersję na PlayStation 4 wpadłem ponownie w depresję. I tu nie chodzi tylko o branżowe spojrzenie, ale po prostu o mnie. Jakość, którą zaprezentowali w zwiastunie wersji na PlayStation 4 jest naprawdę imponująca."
Strach? A może docenienie wielkiego dzieła? Ocenicie sami.​


 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
I takie coś się ceni.
Nie chrzani "WYGRAM z GTA 5". Tylko akceptuje je takie jakie jest, ma pewien respekt i tego się trzyma. I to mi się podoba.

Nie tak jak Ubi krzyczy na wszelkie strony, że W_D zmiecie GTA 5, a defakto nawet czyścibutem dla GTA nie może być .

Może W_D 2 coś zmieni.. ale nie wykraczajmy, aż tak w świat baśni i fantazji :p
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
I takie coś się ceni.
Nie chrzani "WYGRAM z GTA 5". Tylko akceptuje je takie jakie jest, ma pewien respekt i tego się trzyma. I to mi się podoba.

Nie tak jak Ubi krzyczy na wszelkie strony, że W_D zmiecie GTA 5, a defakto nawet czyścibutem dla GTA nie może być .

Może W_D 2 coś zmieni.. ale nie wykraczajmy, aż tak w świat baśni i fantazji :p
watch dogs 2 haha

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 

bysiiuu

Użytkownik
Użytkownik
Idealnie, kupuje ps4 w październiku / listopadzie i mam nadzieje ze będzie wersja z GTA v

Dziabnięte z z1!
 

Casper360

Użytkownik
Użytkownik
I takie coś się ceni.
Nie chrzani "WYGRAM z GTA 5". Tylko akceptuje je takie jakie jest, ma pewien respekt i tego się trzyma. I to mi się podoba.

Nie tak jak Ubi krzyczy na wszelkie strony, że W_D zmiecie GTA 5, a defakto nawet czyścibutem dla GTA nie może być .

Może W_D 2 coś zmieni.. ale nie wykraczajmy, aż tak w świat baśni i fantazji :p
Dokładnie , lepiej bym tego nie ujął .
 

Casper360

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie , lepiej bym tego nie ujął .
P.s No może zamienił bym bąśnie i fikcje na słowo beletrystyka ..
 

nemesis48s

Użytkownik
Użytkownik
Fanem Kojim'y jestem od Mgs'a na psx i moim zdaniem nikt tak nie pozamiatał na scenie gier wideo nawet GTA V tego nie zmieni więc Hideo nie ma co wpadać w depresje
 

Do góry Bottom