Kolejne braki Watch_Dogs - zabraknie brutalnych scen i kilku innych drobiazgów

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Ubisoft dał plamę w kwestii grafiki w W_D, która jest na dużo niższym poziomie niż zapowiadano, dodatkowo osoby, które miały już okazję przetestować grę donoszą o kolejnych elementach, których po prostu nie ma.

Jeden z dziennikarzy potwierdził pogłoski o słabszej niż zakładano grafice, jednak to nie koniec. W trakcje prawie 90 minut grania dojrzał, iż w grze nie ma brutalności, ot jak strzelimy do kogoś nie pojawiają się rozpryski krwi - tyczy się to również przerywników filmowych. W poniższym zwiastunie, w okolicach 53 sekundy, widać jak po wystrzale jest plama krwi, ale brakuje jakichkolwiek dodatkowych efektów wizualnych.


W dalszej części w przeciwieństwie do większości gier z otwartym światem, nie można zaatakować kogo się tylko chce - zwłaszcza bronią biała, która jest przeznaczona tylko na przeciwników. Na przechodniów działa tylko hackowanie.

Pod koniec zabawy redaktor dostrzegł, że nie może strzelać podczas jazdy samochodem - jest to również bardzo dziwne, bo począwszy od GTA, a skończywszy na Mafii każdy taki tytuł miał podobną opcję. Jednak ma to swoje małe uzasadnienie. Chodzi o to, że grę sklasyfikowano jako open world stealth game - czyli skaradankę z otwartym światem, nastawioną głównie na hackowanie, unikanie konfrontacji i mordowanie z jak najmniejszym udziałem broni.

Pozostaje tylko pytanie dlaczego nie ma krwawych i brutalnych scen? Czyżby Ubisoft aż tak bał się europejskiej cenzury, która dotknęła między innymi South Park: Kijek Prawdy?​

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

xgrzesiox

Użytkownik
Użytkownik
Tak dodam, dostałem na maila że premiera jest 27 maja więc mają mało czasu na ukończenie.

Wysłane Galaktyczną mocą Asa II/Sent by Galatic power of Ace II
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Lepiej by zrobili jakby odpuścili sobie wydawanie tego tytułu.
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
oj bedzie ciekawie z tym wytulem w skali roku.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Buehehe. Wyszło GTA 5 i Ubisoft chwalił się na wszystkie strony, że WD zje GTA 5 na śniadanie! A tu ZONK przenieśli premierę (ze strachu, że GTA rozgromi WD!). Teraz premiera tuż tuż, a tu pojawiają się takie "mało pochwalne" wiadomości (plotki bądź fakty) na temat tej gry..

Nie wróży to niestety nic dobrego. Mam nadzieje, że gra będzie bynajmniej średnia! Bo fakt, że rozgromi GTA 5 raczej chyba się nie wydarzy.


PS. Niech Ubikacja zrobi to samo, co ze South Park: Kijek Prawdy czyli niech ocenzuruje cały WD ze wszystkich scen przemocy. Bo widzę, że nachalnie próbują dać cenzurę do swych produktów, a znaczek +18 dodają na opakowanie jak znaczek pocztowy na list - bo musi być!
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
Nie fajnie, wiazalem z tym tytułem spore nadzieje :(

Wysłane z mojego Nexus 7
 

xgrzesiox

Użytkownik
Użytkownik
@Tomsi Ma jeszcze szanse rozgromić GTA V bo jest ono strasznie słabe jak na poprzednie części.

Down:To chyba grałeś tylko w GTA London :) Fabuła jest strasznie krótka, miało być rabowanie dowolnych sklepów, banków itd. a tak na prawdę jest ze 4 oskryptowane. Można jedynie samemu to sklepy rabiwać. Co do WD to chętnie zagram bo fajnie tak zhackować miasto.

Wysłane Galaktyczną mocą Asa II/Sent by Galatic power of Ace II
 

trebol91

Użytkownik
Użytkownik
No wiesz Gta V jak dla kogo jest slabe. Dla mnie to najlepsza część całej serii i jako jedyne Gta na którym nie zaprzestałem grania bo ukończeniu głównego wątku fabularnego. A co do WD mialem nadzieje że będzie to super gra i licze że mimo takich nie przyjajacych informacji będzie to i tak porzadna produkcja

Wysłane z telefonu przez Tapatalk
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jeszcze WD nie wyszło, a już GTA V tę grę rozwala. W GTA V żadnych cenzur nie ma, żadnych blokad na przechodniów itd.
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
@Tomsi Ma jeszcze szanse rozgromić GTA V bo jest ono strasznie słabe jak na poprzednie części.

Down:To chyba grałeś tylko w GTA London :) Fabuła jest strasznie krótka, miało być rabowanie dowolnych sklepów, banków itd. a tak na prawdę jest ze 4 oskryptowane. Można jedynie samemu to sklepy rabiwać. Co do WD to chętnie zagram bo fajnie tak zhackować miasto.

Wysłane Galaktyczną mocą Asa II/Sent by Galatic power of Ace II

Jesteś chyba za młody by zrozumieć o co chodzi w GTA V, Pisząc takie bzdury dochodzę do wniosku że młodzi nie powinni grać w gry 18+.....
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie to typowy bezsens... skoro gra ma PEGI +18 to po jaki ch...j cenzura w grze ?!?
Skoro tak bardzo chcą udostępnić grę młodszym graczom to niech wypuszczają dwie wersje PEGI +12 z cenzurą i PEGI +18 bez cenzury i po problemie.
 

xgrzesiox

Użytkownik
Użytkownik
Gram w GTA od dziecka. Patrząc po tobie pewnie kupujesz tą grę by sobie pojeździć i postrelać. Z tym rabowaniem to dobra, to nie PayDay, ale jak to jest w kodzie gry z tym coś zrobią.

Wysłane Galaktyczną mocą Asa II/Sent by Galatic power of Ace II
 

Do góry Bottom