Kolejne odejście z ekipy tworzącej Battlefielda 3! Czy DICE się sypie?

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik


Problemy w studiu DICE? Z ekipy odpowiedzialnej za Battlefielda 3 odszedł jeden z czołowych projektantów. To druga stojąca na wysokim stanowisku osoba, która opuściła szeregi firmy w ciągu ostatniego miesiąca.

Patrick Liu, dotychczasowy starszy producent w DICE, który pracował w studiu od pięciu lat, odszedł z firmy. Jego nowym pracodawcą jest Rovio, ekipa odpowiedzialna za Angry Birds. Poinformował o tym na swoim Twitterze menedżer generalny jej sztokholmskiego oddziału, Oskar Burman, a także sam Patrick.

Liu jest drugim ważnym pracownikiem DICE, który odszedł w tym miesiącu ze studia. Na początku sierpnia do Starbreeze przeszedł David Goldfarb, główny projektant Battlefielda 3. Przypadek? A może w DICE dzieje się coś złego? Nad tym samym zastanawia się Ben Cousins, niegdyś wysoko postawiony pracownik Electronic Arts, który pracował również z DICE.

Na Twitterze napisał:

Czy dziennikarze śledczy nie powinni zapytać: "Dlaczego tak wielu wysokich rangą pracowników opuszcza EA w Szwecji"
Via: Cdaction.pl
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No i szykuje się dokładna sytuacja jak w IW. Dwóch czołowych kolesi odeszło - MW3 crapidło wyszło. Czyli o wysokiej jakości Battlefield'a 4 można już powoli zapominać...
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak dla mnie to news jak z pudelka.
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
No i szykuje się dokładna sytuacja jak w IW. Dwóch czołowych kolesi odeszło - MW3 crapidło wyszło. Czyli o wysokiej jakości Battlefield'a 4 można już powoli zapominać...
Oprócz tych dwóch czołowych kolesi zostało zwolnionych także 36 pracowników. To chyba grosza sytuacja niż obecnie ma DICE? EA za grubą mamonę zatrudni zaraz kogoś nowego z dużym doświadczeniem, BF4 będzie rewolucją i zarobi miliony, i tak dalej...
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
Oprócz tych dwóch czołowych kolesi zostało zwolnionych także 36 pracowników. To chyba grosza sytuacja niż obecnie ma DICE? EA za grubą mamonę zatrudni zaraz kogoś nowego z dużym doświadczeniem, BF4 będzie rewolucją i zarobi miliony, i tak dalej...
nie mów hop póki nie przeskoczysz
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Po co gadać o czymś co jeszcze nie wyszło, że będzie rewolucją??
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Do premiery Battlefielda 4 może jeszcze 50 pracowników odejść albo 50 dołączyć do DICE... Na spekulacje o BF4 jeszcze duuużo za wcześnie. Może Treyarch sie weźmie za nowego Battlefielda??? :D
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Może Treyarch sie weźmie za nowego Battlefielda??? :D
Ja sobie nie wyobrażam Battlefielda 4 na IW5.0 ;P
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Ja sobie nie wyobrażam Battlefielda 4 na IW5.0 ;P
Wyglądałoby 100x lepiej niż obecna odgrzewana pyrka Bugfield :///
 

newuser1

Użytkownik
Użytkownik
Do premiery bf4 jeszcze ze 2-3 CoD'y
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
Do premiery bf4 jeszcze ze 2-3 CoD'y
to się zdziwisz jak wyjdzie w przyszłym roku
 

shaigo

Użytkownik
Użytkownik
Wyglądałoby 100x lepiej niż obecna odgrzewana pyrka Bugfield :///
Nie no prosze cie, albo jesteś ślepym fanboyem albo zapraszam do okulisty, nawet nie wiem co ci napisac jedyne co mi przychodzi to sms o tresci POMAGAM...
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie no prosze cie, albo jesteś ślepym fanboyem albo zapraszam do okulisty, nawet nie wiem co ci napisac jedyne co mi przychodzi to sms o tresci POMAGAM...
Trollowanie

#1 Strollowany. Czy uda się TheDarkKnight'owi uzyskać wyższy killstreak? O tym się przekonamy już niedługo :D
 

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
No, zdziwicie się jak bf4 wyjdzie za rok :p Bf zmienia się w crap, mw3 to crap, pierdo** kupuje Far Cry 3 :D
 

tommyw200

Użytkownik
Użytkownik
Człowiek człowiekowi nie równy. Tyle do całego tematu.
Pozdrawiam kumatych.
 

Mohaa90

Użytkownik
Użytkownik
Beta BF4 przewidziana jest pod koniec 2013, więc wątpię żeby wyszła za rok. ;-)

Wysyłane z mojego R800i za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom