Kolejne roszady w październiku - Środziemie: Cień Mordoru zadebiutuje wcześniej

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Październikowa gorączka dosięgła kolejną produkcję – twórcy Środziemie: Cień Mordoru ogłosili, że ich gra zadebiutuje w innym terminie. Tytuł wskoczy na półki sklepowe dokładnie tydzień wcześniej.

Pierwotnie Środziemie: Cień Mordoru miał zadebiutować w drugim tygodniu października, jednak najwidoczniej ta data nie jest odpowiednia dla przedstawicieli Monolith Productions. Z tego powodu postanowiono, że kolejna przygoda w uniwersum Władcy Pierścieni trafi na półki sklepowe dokładnie 3 października.

Miejmy tylko nadzieję, że w tym przypadku nie jesteśmy świadkami ucieczki, przez którą ucierpi sam projekt.

Październik jest na tyle gorącym miesiącem, że już w tym tygodniu informowaliśmy o zmianie daty premiery The Evil Within (klik). Gra Tango Gameworks również trafi na rynek 7 dni wcześniej. Warto wspomnieć, że także Electronic Arts przeniosło premiery Dragon Age III: Inquisition (Dragon Age: Inkwizycja) oraz Battlefield: Hardline (klik).

Jak myślicie, to koniec październikowych roszad?​

 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Taa.. Jak graczom się nie spodoba to producent będzie mówił "ale wypuściłem wam tą grę wcześniej niż jeżeli miałem?!"

Zagrać może i zagram ale jakoś szczególnie napalony na tą grę na 100% nie jestem.

Jakoś tak nie pociąga mnie Środziemie w grach.. filmy i książki to co innego :)
 

Do góry Bottom