Kolejny – filmowy – powrót do Silent Hill jeszcze w tym roku

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W październiku kinomani po raz kolejny otrzymają okazję ku powrotowi do miasteczka, w którym nic nie jest takim, jakim być się wydaje.



Mowa o Silent Hill: Revelation 3D (tytuł przeraża!), które na ekrany amerykańskich kin wejdzie 26 października. 3D w tytule jasno wskazuje, że pokraki z Silnt Hill wylewać będą się z ekranu i niejeden raz "prawie" na własnej skórze odczujemy ich trójwymiarowy dotyk.

Ponieważ film będzie powiązany fabularnie z trzecią częścią cyklu, na ekranie zobaczymy Heather Madison (w tej roli Adelaide Clemens, aktorka, która żadnej większej roli do tej pory na koncie nie miała, ale - z racji jej młodego wieku - nic dziwnego) oraz szereg innych postaci, która miały swe epizody w grze. Warto dodać, że w filmie pojawi się Sean Bean (Boromir z trylogii "Władca Pierścieni" Jacksona), a także znany z "Gry o Tron" Kit Harington.

Z reguły jestem sceptycznie przekonany do filmowych adaptacji gier, ale pierwsza część Silent Hill nie była taka zła. Jeśli dwójka utrzyma poziom, dostaniemy produkcję co najmniej niezłą. A wy, jak sądzicie?

 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
3d to już wiadomo że beznadziejne

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ehhh kolejny crap bez żadnego klimatu. Niech Oni sobie darują ekranizowanie tego genialnego Silent Hill'a, bo to naprawdę im nie wychodzi. A z tym "3D" to już w ogóle nie wiem co to będzie...
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Jedynka była całkiem spoko. Mam nadzieję, że "Objawienie trzy-de" będzie co najmniej na takim samym poziomie jak jedynka.
 

szymek56

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
hmm jedynka była całkiem w porządku więc może i dwójka bedzie znośna
tylko martwi mnie 3d.
Po kiego wała w dreszczowcu 3d??
 

Do góry Bottom