Kolejny gameplay GR: Future Soldier – E3

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Groszq

Banned
Użytkownik
Na YouTube pojawił się gameplay z gry Ghost Recon: Future Soldier. Ukazuje on pewien ważny element gry.

Chodzi oczywiście o tryb kooperacji, który gracze będą mogli rozegrać maksymalnie w cztery osoby. Szczególnie było to widać podczas transportu celu do punktu ewakuacji. Mogliście wówczas zauważyć, że każdy członek zespołu był uzupełnieniem reszty drużyny. Ujawniono także datę premiery (po licznych jej przesunięciach). Według najświeższych doniesień z targów E3 Future Soldier zawita na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 już w marcu przyszłego roku.

Pamiętacie pogłoski o demie i becie multi? Mam nadzieję, że Ubisoft nie zapomniał o tym fakcie i jeszcze przed premierą gracze będą mieli szansę przetestować ten tytuł. W ogóle ktoś z Was jeszcze czeka na Future Soldier?

Wideo na XBOX Magazyn - Kolejny gameplay GR: Future Soldier – E3
 

snake68

Użytkownik
Użytkownik
pilnie śledzę nowinki na temat tej gry,niestety troszkę przyjdzie nam poczekać na akcje "oddziału duchów"
 

Groszq

Banned
Użytkownik
Ja też bardzo żałuję tego opóźnienia. Pre-order mam zamówiony od kilku miesięcy. Szkoda tylko, że cały czas przekładają tą grę....
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie wiem, czy tylko ja tak mam, ale:

Error 404 - Not Found

We're very sorry, but that page doesn't exist or has been moved.
Please make sure you have the right URL.

If you still can't find what you're looking for, try using the search form below.
Ma ktoś link do tego gameplay'u?
 

ques

Użytkownik
Użytkownik
Ufam że to ten gameplay :) :
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom