Kompatybilność wsteczna xbox360 - zagranie w gry usunięte z listy kompatybilności

FCTirol

Świeżak
Świeżak
Witam.

Założyłem konto na forum, ponieważ nigdzie w sieci nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na pytanie w jaki sposób zagrać na xbox360 w gry z xbox classic, które zostały usunięte z listy kompatybilności.

Przykładem takiej gry jest 2002 FIFA World Cup, która była kompatybilna od 22 listopada 2005, a przestała być kompatybilna 1 grudnia 2005.

Posiadam XBOX 360 Slim z przeróbką RGH i posiadam oryginalne gry FIFA. Przykładowo FIFA 2003 działa bez problemu w trybie wstecznej kompatybilności. Natomiast 2002 FIFA World Cup krzyczy komunikatem, że nie jest kompatybilna.

Może jest możliwość przywrócenia listy kompatybilności na dzień 22 listopada 2005? Dodam, że w sieci jest dostępne wideo z gry 2002 FIFA World Cup na XBOX odpalonej na X360 i gra działa całkiem normalnie, tylko na zbliżeniach piłkarze nie mają rąk.

Podsumowując - czy ktoś może posiada jakieś informacje dotyczące możliwości odpalenia na X360 z RGH gier, które zostały usunięte z listy kompatybilności?

Pozdrawiam :)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tak na chłopski rozum trzeba by zdegradować dash i emulator do starej wersji która obsługiwała ten tytuł. Kup Xbox Classic będzie prościej.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Pobierz emulator hacked, odpali większą ilość tytułów z błędami.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

FCTirol

Świeżak
Świeżak
Pobierz emulator hacked, odpali większą ilość tytułów z błędami.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Dzięki wielkie! Problem rozwiązany.
 

Do góry Bottom