Kompletnie zielony

pyrographic

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich, pewnie zaraz poleci na mnie masa negatywnych komentarzy itp ale stwierdzilem ze warto zapytac moze ktos mi pomoze :)
kupiłem Xbox 360 Arcade używany, przerobiony z LT 3.0 nie znam sie na tym kompletnie i nie mam pojecia w jaki sposob moglbym zainstalowac gry
chodzi mi o sposob z pendrivem lub dyskiem przenosnym mam pare gier w Iso te XGD2 jak i te XGD3 ale niestety nie wiem jak sie za to zabrac
z góry dziekuje za pomoc
pozrdawiam
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Żeby grać z dysku i pendrive to potrzebujesz Rgh. Przy Twoim Lt tylko nagrywanie płyt masz dostępne.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4
 

pyrographic

Świeżak
Świeżak
sprzedawca napisal mi to
"KONSOLE POSIADAJĄ NAJNOWSZY DASHBOARD CO POZWALA NA PODŁĄCZENIE PEN DRIVE LUB DYSKU PRZENOŚNEGO USB JAKO PAMIĘCI XBOX 360"
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Tak, ale gra i tak musi być na płycie.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

pyrographic

Świeżak
Świeżak
czyli jeszcze musze dokupić ta specjalna nagrywarke zeby sobie pograc ?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie jest konieczna, ale przydała by się ... tak można powiedzieć, jest chyba 6 gier które musisz wypalić IHAS'em, bo mają zabezpieczenie CIV, resztę gier w XGD3 (mp3 trick),
oraz wszystkie w XGD2 wypalisz jakąkolwiek nagrywarką.
 

pyrographic

Świeżak
Świeżak

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
 

pyrographic

Świeżak
Świeżak
dobra bardzo dziekuje wszystkim za odpowiedzi
jeszcze ostatnie pytanko czy jak nagram na plytke juz gre to bede musial grac z plytka ? i czy save beda mi sie zapisywac ?
 

Felmyst

Użytkownik
Użytkownik
Musisz mieć płytę w napędzie żeby grę uruchomić (sama grę możesz mieć na dysku skopiowaną) i Save będzie się zapisywać o ile masz jakiś dysk lub kartę pamięci.

Wysłano z kuchenki gazowej.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
dobra bardzo dziekuje wszystkim za odpowiedzi
jeszcze ostatnie pytanko czy jak nagram na plytke juz gre to bede musial grac z plytka ? i czy save beda mi sie zapisywac ?
Tak, save'y normalnie będą się zapisywać, a grać musisz z płytą w napędzie tak czy tak.
Przy flash'u napędu LT, możesz grę zainstalować na dysku ,ale żeby ją uruchomić i tak płytę w napędzie umieścić trzeba, bez płyty da się tylko na RGH
 

Do góry Bottom