Komunikat o nieczytelnym dysku, just dance.

Thymus

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich na forum. Jestem posiadaczem najstarszej wersji xboxa z plyta glowna xenon i napedem samsung. Na Samsungu jest firmware LT 2.0. Nigdy nie mialem z tym problemow, nie musialem sie bawic w ihasy i inne dziwne rzeczy od momentu kiedy sciagnalem sobie just dance 4. wyswietlal sie komunikat "Play Game", ale po chwili zaraz wyskakiwalo ze gra nie moze zostac odczytana, bo dysk jest zarysowany(plyta dopiero co wyciagnieta z nagrywarki). Tak samo mialem z just dance 2014. Nie rozumiem o co chodzi, bo reszta nowszych gier dziala i nigdy nie spotkalem sie z takim problemem. Obydwie gry byly sciagniete z release'u COMPLEX'a, wiec chyba sprobuje sciagnac jakies inne wydanie. Chce sie i tak zapytac, bo wydaje mi sie ze to i tak nie pomoze. Czy ktos wie w czym jest problem?
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wiecej szczegółów - w jaki sposób nagrywasz? Just dance to chyba xgd3.

Wysłane z Xperia U by Taptalk
 

Thymus

Świeżak
Świeżak
Pobieram po prostu gre i nagrywam imgburnem na truncate.
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
 

Thymus

Świeżak
Świeżak
To cokolwiek da jesli wszystkie gry nagrywalem normalnie, a akurat just dance 4 i 2014 nie dziala?
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Może obrazy skopane? Sprawdzałeś w AGBX? Jak pisałem JD4 to XGD3 więc trochę inaczej się nagrywa niż starsze gry
 

Thymus

Świeżak
Świeżak
sprawdze dokladnie obrazy, ale nie wydaje mi sie na pewno ze to chodzi o metode nagrywania bo od 2010 roku do ostatniej gry ktora nagralem czyli nba 2k14 wszystko dzialalo jak nalezy.
 

Do góry Bottom