Końcówka pada przewodowego

Acer4ever

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Problem z padem bezprzewodowym, dostałem od jakże pomysłowego M$ pada, bez końcówki...wiadomo o jaką chodzi(http://store.videogamecentral.com/xbox360-breakaway-controller-cable-end.htmllink dla odswiezenia pamieci w erze bezprzewodowców), zapewne pracownicy micro systemu wyszli z założenia ze nie dając mi owej końcówki unikną mojej nieuczciwej gry na 2 pady, bo skoro pad mi sie uwalił to końcówkę mam :p

I teraz moje pytanie, czy ktoś sie spotkał z taką? bo przekopałem internet i w pl sklepach nic, na allegro rownież, może ma ktoś na sprzedaż? Wiec piszcie ludzie bo nie widzi mi sie kupno 3 pada.
 

Fokuz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Końcówka pada przewodowego

To Cię załatwili. Przecież w linku podanym przez ciebie sprzedają tą końcówkę za ~~10 dolarów.
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Końcówka pada przewodowego

10 razy czytałem Twojego posta i nie rozumiem po co Ci ta końcówka ? którą pierwszy raz na oczy widzę ;/
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Końcówka pada przewodowego

on chyba myśli tak jak ja chaotycznie masz pewnie oto ci chodziło
chłopaki nie przeczytaliście nazwy tematu? . ze napisał bezprzewodowy a potem dal kabel do przewodowego to już inna bajka :p na logikę
mam nadzieje Acer4ever ze oto ci chodziło ???
 

Acer4ever

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Końcówka pada przewodowego

Sory, mój bład w pierwszym poście chodzi o pada przewodowego. Sobolek spadłeś mi z nieba, ale tam niestety jest brak produktu :( a nie zamierzam wydawac 20$ za przesyłkę zza oceanu

PS: co nagle to po diable :D znalazłem ::) :-[ http://robson.pl/index.php?p=16&id=3449


Sobolek masz u mnie piwo :D
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Końcówka pada przewodowego

tylko nie zauważyłeś ze tam jest 2 razy końcówka okrągła ;D a ty dałeś link z wyjściówka usb :p???
 

Acer4ever

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Końcówka pada przewodowego

Ta...Nie ma nigdzie indziej końcówek na USB? :/
 

frusty444

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Końcówka pada przewodowego

chodzi o zwykły przedłużacz USB? przecież to w każdym sklepie po 2 zł stoi?
 

FanXbox2

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Końcówka pada przewodowego

ja mam tą koncówkę
 

Acer4ever

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Końcówka pada przewodowego

Może ktoś wygrzebał jednak taką końcówkę? :(

Bo tracę już nadzieję, po dzisiejszej giełdzie komputerowej. A pada nowego to troche się nie opłaca.
 

Do góry Bottom