Konfiguracje Xbox Live/Zmiana MTU - masz problemy pisz tutaj.

Clone

Banned
a ja chcialem zapytac czy wiecie jakie porty nalezalo by otwozyc zeby lepiej działał live?
 

chmuri

Banned
Użytkownik
nie rozumiem stwierdzenia "lepiej działał"? wyjaśnij
 

Baldek

Użytkownik
Użytkownik
Siemka.
Mam do Was prośbę.
Dzisiaj podłączyłem iksa do modemu (mam kablówkę) coś tam niby czyta, ale jak chcę zrobić test czy się połączy do XBL to wyskakuje błąd i tam niby jakieś wskazówki typu "wyłącz i włącz modem" itp ... Niestety nic to nie daje.
Mam modem THOMSON TCM420. Prosiłbym Was, abyście poradzili mi co mogę jeszcze zrobić.
//EDIT
Pomoże ktoś ?
 

hrumkules

Świeżak
Świeżak
Witam,
Po kilku godzinach zmagania się z podłączeniem XBL utknąłem na teście MTL. Konsole mam podłączoną poprzez udostępnianie sieci, ogólnie schemat mojej sieci domowej to router -> komputer ->xbox. Mój ISP to Vectra czyli kablówka. Próbowałem już zmieniać wartość MTL programami i poprzez rejestr ale nic nie pomaga. Proszę poradźcie coś
 

Dawid92922

Świeżak
Świeżak
LUDZIE!!!! Mam problem z XBL mam połączenie z Internetem ale nie chce mi siępołączyć x XBL cos z tym MTU. ;[[;[[;[[ Jak to naprwwic prosze o konkrety. Pisać tu a jak nie podziekuje . to na PW. Z góry dzięki
 

mariuszcao

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Posiadam internet w orange LTE urządzenie airbox i MTU to 1264 czyli ok 100 za mało jak to obejść ? czy wpadł juz ktoś na jakiś pomysł? Bo odpowiedz z Orange jest co najmniej żenująca : http://www.orange.pl/fid,4002278347,id,3497100000,title,konsola-xbox-one-i-problem-z-graniem-online,forumthread.html?pageNo=1&postId=3504000001&_requestid=149807&_requestid=153520#post-3504000001
 

Do góry Bottom