Konfigurowanie połączenia - prosze o pomoc

Misiex

Świeżak
Świeżak
Prosze popatrzeć na mój post poniżej,gdyż ten który był dotychczas jest już nieaktualny

S_X

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak sprawdzić nr karty sieciowej w xbox360?

Misiex napisał:
Witam,przepraszam za tak śmieszne pytanie,ale niestety nie mam pojęcia jaki mam nr karty sieciowej w xboxie,a nr ten musze podać swojemu dostawcy żeby mieć internet w konsoli
Pozdrawiam i prosze o pilną odpowiedź
chodzi pewnie o MAC-a karty sieciowej. Masz kilka wyjsc.

1 Kupujesz router i przez niego konfigurujesz wszystko (bez wi-fi to ~ 40 zl)
2 Idziesz do kolesia (dostwacy) ze nie chcesz blokady na maca w swoim adresie IP
3 Tutaj nie jestem pewnien ale tak jest w pc. Wpisujesz wszystkie dane do konsoli jak masz kabel podpiety i przy wlaczonej konsoli dzwonisz do kolesia zeby sobie ustawil. On sobie juz powinien znalezc numer konsoli.

Misiex

Świeżak
Świeżak

Dzięki za odpowiedź.
Dowiedziałem sie,że nie musze podawać nr karty sieciowej xboxa,gdyż konsola i tak korzysta z mojego połączenia z internetem z kompa.
Mam taki problem,dokupiłem 2 karte sieciową do komputera,podłączyłem ja.Kupiłem kabel scrossowany i podłączyłem do xboxa i komputera.Nie wiem co mam dalej robić,jeżeli ktoś może - to bardzo prosze o pomoc.
Pozdrawiam

S_X

Użytkownik
Użytkownik

Misiex napisał:
Dzięki za odpowiedź.
Dowiedziałem sie,że nie musze podawać nr karty sieciowej xboxa,gdyż konsola i tak korzysta z mojego połączenia z internetem z kompa.
Mam taki problem,dokupiłem 2 karte sieciową do komputera,podłączyłem ja.Kupiłem kabel scrossowany i podłączyłem do xboxa i komputera.Nie wiem co mam dalej robić,jeżeli ktoś może - to bardzo prosze o pomoc.
Pozdrawiam
http://xboxsite.pl/Centrum-Techniczne/Jak-podlaczyc-Xboxa-360-do-sieci.html

Misiex

Świeżak
Świeżak
Odp: Konfigurowanie połączenia - prosze o pomoc

Niestety zrobiłem wszystko identycznie jak w tym linku,ale dalej mam błąd.Pisze ze nie można nawiązać połączenia,karta sieciowa(ta z xbox360) odłączona.Nie mam pojecia o co chodzi.Może ktoś miał podobny problem?

Misiex

Świeżak
Świeżak
Odp: Konfigurowanie połączenia - prosze o pomoc

Ok temat można zamknąć.Problem już rozwiązany.Połączyłem konsole z xboxem oryginalnym kablem od konsoli,teraz wszystko działa.Mam widocznie jakiś lipny przewód.
Pozdrawiam

Do góry Bottom