Koniec Forza Horizon 2? brak serwera online od ponad tygodnia!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

slawinek

Świeżak
Świeżak
Witam Świeżaków i resztę forumowiczów.
Lubię pograć w Forza Horizon 2. Od około tygodnia nie ma możliwości dołączenia do wyścigów on line. Wypisuje że serwer nie może coś tam. Inni też tak mają-sprawdzone.
Czy to oznacza koniec FH 2?

Wie ktoś coś? Na necie skąpo w informacje. Szkodaby było gdyby Micrisoft zaorał tą najlepszą forzę.
..
 

graziu90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć
Generalnie była jakiś czas temu mowa o wycofaniu jej ze sklepu
Pewnie jak zwykle chodzi o prawa autorskie do utworów w grze
Nic nie zrobisz
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Cześć
Generalnie była jakiś czas temu mowa o wycofaniu jej ze sklepu
Pewnie jak zwykle chodzi o prawa autorskie do utworów w grze
Nic nie zrobisz
Jedno nie ma związku z drugim.
 

slawinek

Świeżak
Świeżak
nadal nie da się pograć a w fh3 i fh4 to nie to samo... a tyle w auta włożyłem wysiłku i doopa. wieśniaki z ms czy od czego tam jeszcze. Wiecie ilu zbajomków kiwa głowami z niedowierzaniem że można tak ****** serwery bez zapowiedzi ostrzeżenia jakielkolwiek informacji nawet teraz gdy od 2 tygodni serwery leżą nie łaska wysłać jakielkolwiek informacji? Tak Micrisoft traktuje swoich klientów i pewno tym zagraniem myśli że już polete kupić ich fh4 albo fh3? Patrzę na need for speed z EA coraz goręcej.... żal i żenua....
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie wiem co ma MS do tego ale ok. Playground Games i Turn 10 Studios ma wywalone na graczy i serwery ogarniają kijem, mi do dziś nie zaktualizowało statystyk z 3 odsłon i jest fajnie..

Na oficjalnym forum


Minie tydzień a może pół roku i to ogarną, pewnie patyk znowu któryś zgubił.
 

slawinek

Świeżak
Świeżak
Żę spytam bo żę Microsoft 2014 tam się wyświetla chyba nie na darmo no i konsola też z Micrisoft. To jak Micrisoft nie ma nic do tego to ciekawe byłoby gdyby tak wszystkie gry na xboxa nagle przestały działać online. Czy na pewno Microsofta to wtedy nie dotyczy? Co gdyby tak się wydarzyłi ze sprzedażą konsol? A czy twórcy z tych studio nie mają powiązań z MS? A może jednak mają?
Mniejsza o to, fakt że nie ma online FH2 pozostaje faktem a prosiłem o jakieś info czy ktoś coś wie na ten temat a nie o info czy to wina MS czy jakiegoś studia i kija... bez urazy ziomku
Przy okazji ze źródełka wiki
"Playground Gamesbrytyjskie studio produkujące gry komputerowe, założone w 2009 roku."
Udziałowcem jest Microsoft
10 czerwca 2018 podczas targów E3 Microsoft ogłosił wykupienie studia[
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Twórcy gry mogą wyłączyć serwery i MS nic do tego nie ma, wydawało mi się że to jest logiczne tym bardziej że MS już nawet tej gry nie sprzedaje. Skoro na oficjalnym forum nie ma odpowiedzi to nie wiem czego więcej oczekujesz.

FH2 wyszło w 2014 a MS według wiki kupił PG w 2018, taki szczegół.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
To twórca gry odcina serwery i wsparcie danej gry...
Kup sobie Xbox Game Pass i graj za grosze w 4...
 

slawinek

Świeżak
Świeżak
Kup sobie Xbox Game Pass i graj za grosze w 4.
Eeeee tam fh4 mnie nie kręci, lepsza już 3ka ale zależałoby mi na fh2.
Odcięcie trwa nadal heh olewa-m ms twórców i serwery oraz wszystkie kije .. pzdr ziomki

Znowu od tygodnia serwer na fh2 nie dostępny. Może wiedzma z miotłą odkurza serwerownię po roku.
Tak samo jak w roku poprzednim z dnia na dzień bez żadnego info. Ciecie z bombką w nosie kurła.

Hehe minął rok i znowy on line w fh2 nie działają.
Cóż za dokładność ...Bravo!

Ktoś coś wie? Przywrócą serwery do FH2? Bo jakoś FH5 mnie też nie kręci....
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
skoro po takim czasie serwery dalej nieaktywne to jak ci się wydaje? przywrócą serwery dla FH2 ? dwa lata temu pytałeś ostatnim razem i wtedy też nie działały
może czas zacząć wyciągać jakieś wnioski ? bo jak dla mnie to odpowiedź jest chyba bardziej niż oczywista
może jednak czas przesiąść się na nowszą odsłonę i ruszyć z duchem czasu do przodu ?
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ktoś coś wie? Przywrócą serwery do FH2? Bo jakoś FH5 mnie też nie kręci....
Tak jak Seth napisał, nie liczyłbym na włączenie serwerów po takim czasie :)
 

slawinek

Świeżak
Świeżak
Z duchem czasu aaahahaha dobre mistrzu mam fh2 fh3 fh4 i fh5 i z tych wszystkich gierek fh2 jest najlepsza każdy ci to powie chyba że to dzieciak kilkuletni to powie odwrotnie. Na fh5 serwery tną co chwila , grafika trzeszczy gdy jedziesz po meksykańskim miasteczku-obraz skacze, mapa nawet laguje od nadmiaru ikon,pełno glitchy poza tym nic nowego bo powyórka z rozrywki ta cała forza 5 bym powiedział pomieszali 3kę z 4ką i im wyszła 5ka z masą błędów. Dwa razy zrobiła mi reset. To za taki duch czasu podziękuję. Fh2 ma czasem lagi ale rzadko ,ma lepsze checkpointy i zupełnie inną motorykę ruchu - trudniejszą bym powiedział.
Tak to prawda 2 lata temu też wyłączyli serwery na 2 mce ale przywrócili,rok temu na 1,5 mca i przywrocili teraz może też przywrócą bo nigdzie nie ma oficjalnej info że koniec finito kaput. Więc mistrzuniu nie hacz tylko powiedz gdzie coś o tym piszą . Jest dużo graczy na fh2 zapewniam że w sobotnie wieczory było trudno wbić na serwer bo lobby pełne. Dobrych gier nie powinno się udupiać. Takie moje skromne zdanie mimo ducha czasu.....duchu czasu jeden ciau
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
gościu ty sam brzmisz jak dzieciak. to że według ciebie i dla wielu innych ludzi FH2 jest najlepszą częścią nie znaczy że microsoft dla kilku człowieczków włączy serwery bo mają zachciankę.
to że ty nie idziesz z duchem czasu nie znaczy że ludzie z MS nie idą, dla nich liczy się kasa i tylko kasa więc mają w nosie serwery dla gry sprzed 7 lat skoro po takim czasie ukazały się trzy kolejne odsłony tego tytułu.
więc pozostaje Ci śmieszkowanie w internetach i płacz w domu bo nie sądzę żeby przywrócili serwery i czas najwyższy się z tym po prostu pogodzić
i żeby nie było - naprawdę szanuję to bardzo, że chcesz żeby włączyli, że szukasz informacji itd. i to że nie powinno się dobrych gier udupiać też wiem ale ani ty, ani ja nic na to nie jesteśmy w stanie poradzić.
 

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Po co temat z 2019 odkopany?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Autor tematu odkopał... Tylko ma spięte posty dwa...
Czas zacząć grać w 5... W 2 się grało dawno nieprawda... na starym xbox one...
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom