Koniec srebrnych kont Xbox Live.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Ciastek

Użytkownik
Użytkownik
Do tej pory istniały dwa rodzaje kont w usłudze Xbox Live – płatne złote i dostępne dla każdego srebrne. To drugie przestanie jednak istnieć. Zastąpi je... Koniec srebrnych kont Xbox Live / CD-Action online

Źródło: powyżej
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Super, już myślałem że dadzą multi za free marzenia :)
 

dominik20212

Użytkownik
Użytkownik
ciekawe czy kiedyś będzie można grać za darmo na live. żeby chociaż obniżyli ceny golda to by był cud...
 

Symon149

Użytkownik
Użytkownik
Czyli po za zmianą nazwy nie wnosi ta zmiana nic nowego ;)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
o nie, zmienią nazwe, i co teraz?
 

Archont666

Użytkownik
Użytkownik
A już myślałem,że usuwają konta silver i nie będzie można kupować punktów po niższej cenie.
 

Litwin95

Banned
Wysilili sie chlopaki. Zmiana nazwy, wielka rzecz nie ma co.....
 

szem44

Banned
Użytkownik
Wielki news, no ale i tak i tak muszą o tym posiadaczy kont live po informować, żeby nie było że nie :)
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Prawdziwa rewolucja :D JUPI !
 

Ogór

Użytkownik
Użytkownik
Jakby zrobili że można grać za free multi to by była nowinka:DD a tak zmienili tylko nazwę i to wszystko;/
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
No super super, głupi M$ i ich polityka wobec graczy i klientów jest chyba głupsza niż polska (ta "poważna" polska polityka)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Wulkametr - urządzenie służące do pomiaru poprawności przebiegu procesu wulkanizacji kauczuków. Poprawność przebiegu procesu wulkanizacji jest oceniana na podstawie pomiarów szybkości zmiany wymiarów termostatowanej próbki kauczuku pod wpływem działania oscylujących naprężeń rozciągających i ściskających.

Otrzymywane wyniki pomiaru pozwalają ustalić w funkcji czasu:
maksymalny moment siły, przy którym próbka nie ulega trwałej deformacji
minimalny moment siły, przy którym próbka ulega zauważalnej deformacji odwracalnej
moment rewersji
temperatury komory pomiarowej
kąt fazowy - tj. kąt stratności momentu siły, umożliwiający ustalenie zdolności do pochłaniania przez kauczuk energii mechanicznej bez trwałej deformacji.

Wynik zmian opisanych wyżej parametrów w czasie są nazywane krzywą wulkametryczną.

Powyższy tekst jest tak samo bezsensowny, jak ten temat. Wow, zmienili nazwę, niech będą pochwaleni...
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Posiadaczom konta Silver powinni chociaż dać darmowe weekendy czy coś...
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A ja myślałem że napis "Xbox Live Free" to błąd bety :p a to już uwzględnili
 

Fennixs

Użytkownik
Użytkownik
Mi to nie robi różnicy
 

qqq

Użytkownik
Użytkownik
no no no ... widzę, że M$ wzieło się do roboty. Ciekawe ile miesiecy była burza móźgów w ich firmie nad tym pomysłem. Ale nie ma co,, efekty są widoczne gołym okiem! W końcu Silver może się kojarzyć z jakimś gorszym surowcem, a tak yo Free User brzmi dumnie!
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Chcą upokorzyć tych co golda nie posiadają :D Ciekawe, może nazwę "gold" zmienią na VIP?
 

Ciastek

Użytkownik
Użytkownik
dobrze że nie karzą nam za to zapłacić tyle się przecież napracowali...
 

Gleba

Użytkownik
Użytkownik
I patrzcie moi drodzy bracia fanboje tacy peestrójkowcy nie mają takich luksusów jak ten.No i dobrze bo nad zmianą nazwy Silver czekamy już dłużej niż na Gran Turismo czy Dukem Nukem a o pieniądzach wydanych na reklamę i ogólny hype nie będę nawet wspominał.
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Ludzie, ależ zmiana. Człowiek odpowiedzialny za ten jakże innowacyjny pomysł pewnie dostał wielką podwyżkę, genialne.
...
Co było nie tak w słowie Silver? konto darmowe brzmi trochę dziwnie moim zdaniem :d
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom