Konkurs Bulletstorm

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl

Dołączenie do naszego konkursu jest bardzo proste, wystarczy ściągnąć na swoją preferowaną konsolę demo BulletStorm. Możesz to zrobić klikając w odpowiedni odnośnik w górnym-prawym rogu strony.

Potem pozostaje już tylko grać, grać i jeszcze raz grać, ciągle poprawiając swoje wyniki. W momencie, gdy zdobędziesz taki, który Cię satysfakcjonuje robisz zdjęcie ekranu / nagrywasz film, na którym widać Twój rekord i GamerTag / PSN ID i wysyłasz go do nas, na następującego maila - [email protected]. Nie zapomnij dopisać na jakiej konsoli grasz - bardzo ułatwi nam to sprawę. Jeśli chcesz zostawić innych uczestników konkursu daleko w tyle i nie dać im nawet najmniejszej szansy na zbliżenie się do pierwszego miejsca, staraj się poprawiać swoje wyniki jak najczęściej - nie ograniczamy możliwości podsyłania ich do nas. Na zgłoszenie swojego wyniku masz czas do niedzieli, 13 lutego 2011 roku, do godziny 23:59.

A gdy już dostaniemy zdjęcie to zajmiemy się spisywaniem wszystkich wyników i codziennym ustawianiem ich w dwóch osobnych tabelach - po jednej dla każdej z konsol.

Pod koniec konkursu przekonamy się kto jest mistrzem "skillowego mordu" i nowym właścicielem jednego z dwóch wspaniałych telewizorów 3D (po jednym na każdą platformę). Oprócz tego pierwsze 300 osób (po 150 w każdej z tabel) otrzyma koszulkę BulletStorm.

Przy okazji przekonamy się też, która platforma ma więcej graczy uzdolnionych w trudnej sztuce widowiskowej rzezi ;)

źródło: BulletStorm
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
a demko tylko dla sciagnicia dla golda bo jesli nie to chetnie wezme w nim uzial
 

LowMen

Użytkownik
Użytkownik
Demo dostępne TYLKO dla xbox live gold. Osobiście masteruje swój wynik żeby 13 i podać. Koszulka będzie moja!!
 

Zezima PL

Użytkownik
Użytkownik
Ja raczej tej gry nie kupie nie mój typ niestety :)
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
To mozesz mi juz jechu wysylac telewizor :D
 

razor7

Użytkownik
Użytkownik
W ten weekend jest darmowy gold więc nabijajcie punkty.
 

haker10103

Użytkownik
Użytkownik
ten konkurs tylko dla polakow jest?
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Fajny ten konkurs! Taki TV 3D z chęcią bym wygrał.... Tylko demka nie posiadam , ale konkurs aż do 13 lutego więc może coś skombinuję...
Ciekawe , czy jakiś przekrętów nie będzie? Bo nagroda trochę kosztowna...
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Ja pograłem raz w to demko i nawet nie chce mi się ponownie :/ A nagrody naprawdę fajne, nawet taką koszuleczkę bym chciał :)
 

haker10103

Użytkownik
Użytkownik
Fajny ten konkurs! Taki TV 3D z chęcią bym wygrał.... Tylko demka nie posiadam , ale konkurs aż do 13 lutego więc może coś skombinuję...
Ciekawe , czy jakiś przekrętów nie będzie? Bo nagroda trochę kosztowna...
no telewizor naprawde *********! i tak cos czuje, ze wygra jakis koles, ktory i tak grzebal cos w plikach systemowych. wg regulaminu jest to zakazane, ale jak oni to sprawdza niby?
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
fajny konkurs :)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
no telewizor naprawde *********! i tak cos czuje, ze wygra jakis koles, ktory i tak grzebal cos w plikach systemowych. wg regulaminu jest to zakazane, ale jak oni to sprawdza niby?
Bo Twój wynik będzie na xbl/psn.
 

SFU666

Banned
Użytkownik
Cytat:
"Pod koniec konkursu przekonamy się kto jest mistrzem "skillowego mordu"

Konkurs dla dzieci;)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Niech szybciej otwierają ten free weekend :D
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
No ja już wcześniej to znalazłem ale nie pomyślałem aby tutaj napisać...
Koszuleczka już jest moja ;]
Na telewizor niestety nie ma szans ;p
 

LowMen

Użytkownik
Użytkownik
@UP - A szczególnie, że pierwszy na globalu (!!!) jest Polak.
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Jak na razie udało mi się osiągnąć wynik ok 10 500 pkt. Ciekawe czy mam szanse przynajmniej na koszulkę :D
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom