• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Konosole w ilosciu hurtowej

matejko

Użytkownik
Użytkownik
Witam chcialbym sie dowiedziec gdzie mozna kupic Xy 360 w cenie jak i ilosci hurtowej, poniewaz czytalem ze arcade w cenie hurtowej kosztuje niecale 200pln !! (
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
).
Jeżeli jest to prawda to w takim wypadku bylbym gotów wylorzyc parenascie/paredziesiąt tysiecy.
Tylko teraz zastanawia mnie z kim sie kontaktowac by dowiedziec się o dystrybucje konsol.
Lub gdzie jest oficjalny dystrybutor konsoli na Polske, czy ewentualnie bardziej oplaca sie z zagranicy?
Jesli mozecie to prosilbym o odpowiedz : )
Pozdrawiam

// Jesli w zlym dziale zalorzylem temat to prosze o przeniesienie i przepraszam, poniewaz nie wiedzialem gdize go utworzyc : )

matejko

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Konosole w ilosciu hurtowej

z tym akurat problemu nie ma, mam w rodzinie taka osobe ktora napewno sie zgodzi mi "pomóc": )

matejko

Użytkownik
Użytkownik

napisalem majla do ms i podali mi nr tel : ) pozniej zadzwonie i sie dowiem dokladnie co i jak.

wisniajp

Użytkownik
Użytkownik

Nawet Micro$hit potwierdza, że będzie obniżka (
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
). Wersja Arcade ma podobno kosztować 777 zł (w detalu), Premium 1049 zł, a Elite 1399 zł. Mam nadzieje, że chodzi tu o wersje z nowym chłodzeniem itd., bo mam zamiar w ciągu dwóch tygodni zakupić sobie XBox'a.

matejko

Użytkownik
Użytkownik

tyle,ze o obnizce detalicznej bylo juz wiadomo z "plotek" ponad tydzien temu : ) . Pozniej zadzwonie do MS i napisze co powiedzieli : )

P

Piri001

Guest

Wiśnia napisał:
Piri001 napisał:
Kiedy my mowimy o cenie hurtowej ten wyskakuje ze sprzedaza detaliczna ::)
Nie ważne czy hurt czy detal. Ważne, że Micro$hit obniża ceny. Skoro detal niższy to i huty niższy.
Niekoniecznie - na detalu zarabiaja duuuzo kasy wiec jak sobie obniza troche cene to ich to nie zbawi . No a hurt to masz cene jaka m$ wydaje za wyprodukowanie X

monias

Użytkownik
Użytkownik

200zł to cena nierealna! Może coś na poziomie 550zł-600zł to tak...
No ale to domysły, zadzwoń i nam powiedz :)
Heh sprzedamy Ps2 i kupimy 2Xboxy... nie coś tu nie tak

matejko

Użytkownik
Użytkownik

monias napisał:
200zł to cena nierealna! Może coś na poziomie 550zł-600zł to tak...
No ale to domysły, zadzwoń i nam powiedz :)
Heh sprzedamy Ps2 i kupimy 2Xboxy... nie coś tu nie tak
chyba wieszkosc ludzi tutaj nie rozumie co znaczy cena HURTOWA, to nie jest cena za 2-3 konsole tylko kilkadziesiat minimum, o ile nie kilkaset w wypadku powyzszej ceny.
dzwonilem na ten nr który mi podano ale ilosc naciskania przyciskow by polaczyc sie z konsultantem przekroczyla moja cierpliwosc ...

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

Ludzie zastanowcie sie co wy gadacie bo mi sie zal was robi 200zl za konsole?? Microsoft musial by byc po....... ,a sklepy ? Na polkach by tylko xBoxy staly no bo przecierz sprzedadza jednego za 800zl a za to maja 4 nowe . n/c dla tego kto to wymyslil chyba wogole nie wie o czym chodzi w marketingu :)

monias

Użytkownik
Użytkownik

Według niepotwierdzonych informacji, konsolę Xbox 360 czeka obniżka cen. Od 14 marca za nowe urządzenie mielibyśmy zapłacić raptem 175zł w cenie hurtowej!

Jeśli czytałeś ten artykuł to wydaje mi się on kompletną ściemą... zamiast zł powinno być $, to wtedy uwierzę, daj ten nr. ja zadzwonię...

Do góry