Konosole w ilosciu hurtowej

matejko

Użytkownik
Użytkownik
Witam chcialbym sie dowiedziec gdzie mozna kupic Xy 360 w cenie jak i ilosci hurtowej, poniewaz czytalem ze arcade w cenie hurtowej kosztuje niecale 200pln !! ( http://newsroom.chip.pl/news_219513.html?rss ).
Jeżeli jest to prawda to w takim wypadku bylbym gotów wylorzyc parenascie/paredziesiąt tysiecy.
Tylko teraz zastanawia mnie z kim sie kontaktowac by dowiedziec się o dystrybucje konsol.
Lub gdzie jest oficjalny dystrybutor konsoli na Polske, czy ewentualnie bardziej oplaca sie z zagranicy?
Jesli mozecie to prosilbym o odpowiedz : )
Pozdrawiam

// Jesli w zlym dziale zalorzylem temat to prosze o przeniesienie i przepraszam, poniewaz nie wiedzialem gdize go utworzyc : )
 

konoo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Konosole w ilosciu hurtowej

Zadzwoń do Microsoft Polska i oni wszystko wytłumaczą, jak za kupić większą ilość konsol
z tym że na bank będziesz musiał mieć działalność gospodarczą,regon itp..
 

matejko

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Konosole w ilosciu hurtowej

z tym akurat problemu nie ma, mam w rodzinie taka osobe ktora napewno sie zgodzi mi "pomóc": )
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Konosole w ilosciu hurtowej

200zł?! Może jeśli dolar stanieje do 1zł :p
 
P

Piri001

Guest
Odp: Konosole w ilosciu hurtowej

Sadze ze ta cena nie jest w pln tylko w $ lub euro .
 

rYs1292

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Konosole w ilosciu hurtowej

Czytałem o obniżce na niemieckich stronach i to jest 200 $ dolców tu jakoś noobek artykuł pisał :D
 

matejko

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Konosole w ilosciu hurtowej

napisalem majla do ms i podali mi nr tel : ) pozniej zadzwonie i sie dowiem dokladnie co i jak.
 

konoo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Konosole w ilosciu hurtowej

Czekamy na wiesci
może forumowiczom puscisz po cenach hurtowych + piwko ;)
 
P

Piri001

Guest
Odp: Konosole w ilosciu hurtowej

Jakby bylo po 200zl to ja moge wziasc 2 .
 

wisniajp

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Konosole w ilosciu hurtowej

Nawet Micro$hit potwierdza, że będzie obniżka (link). Wersja Arcade ma podobno kosztować 777 zł (w detalu), Premium 1049 zł, a Elite 1399 zł. Mam nadzieje, że chodzi tu o wersje z nowym chłodzeniem itd., bo mam zamiar w ciągu dwóch tygodni zakupić sobie XBox'a.
 
P

Piri001

Guest
Odp: Konosole w ilosciu hurtowej

Kiedy my mowimy o cenie hurtowej ten wyskakuje ze sprzedaza detaliczna ::)
 

wisniajp

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Konosole w ilosciu hurtowej

Piri001 napisał:
Kiedy my mowimy o cenie hurtowej ten wyskakuje ze sprzedaza detaliczna ::)
Nie ważne czy hurt czy detal. Ważne, że Micro$hit obniża ceny. Skoro detal niższy to i huty niższy.
 

matejko

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Konosole w ilosciu hurtowej

tyle,ze o obnizce detalicznej bylo juz wiadomo z "plotek" ponad tydzien temu : ) . Pozniej zadzwonie do MS i napisze co powiedzieli : )
 
P

Piri001

Guest
Odp: Konosole w ilosciu hurtowej

Wiśnia napisał:
Piri001 napisał:
Kiedy my mowimy o cenie hurtowej ten wyskakuje ze sprzedaza detaliczna ::)
Nie ważne czy hurt czy detal. Ważne, że Micro$hit obniża ceny. Skoro detal niższy to i huty niższy.
Niekoniecznie - na detalu zarabiaja duuuzo kasy wiec jak sobie obniza troche cene to ich to nie zbawi . No a hurt to masz cene jaka m$ wydaje za wyprodukowanie X
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Konosole w ilosciu hurtowej

200zł to cena nierealna! Może coś na poziomie 550zł-600zł to tak...
No ale to domysły, zadzwoń i nam powiedz :)
Heh sprzedamy Ps2 i kupimy 2Xboxy... nie coś tu nie tak
 

matejko

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Konosole w ilosciu hurtowej

monias napisał:
200zł to cena nierealna! Może coś na poziomie 550zł-600zł to tak...
No ale to domysły, zadzwoń i nam powiedz :)
Heh sprzedamy Ps2 i kupimy 2Xboxy... nie coś tu nie tak
chyba wieszkosc ludzi tutaj nie rozumie co znaczy cena HURTOWA, to nie jest cena za 2-3 konsole tylko kilkadziesiat minimum, o ile nie kilkaset w wypadku powyzszej ceny.
dzwonilem na ten nr który mi podano ale ilosc naciskania przyciskow by polaczyc sie z konsultantem przekroczyla moja cierpliwosc ...
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Konosole w ilosciu hurtowej

Ludzie zastanowcie sie co wy gadacie bo mi sie zal was robi 200zl za konsole?? Microsoft musial by byc po....... ,a sklepy ? Na polkach by tylko xBoxy staly no bo przecierz sprzedadza jednego za 800zl a za to maja 4 nowe . n/c dla tego kto to wymyslil chyba wogole nie wie o czym chodzi w marketingu :)
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Konosole w ilosciu hurtowej

Według niepotwierdzonych informacji, konsolę Xbox 360 czeka obniżka cen. Od 14 marca za nowe urządzenie mielibyśmy zapłacić raptem 175zł w cenie hurtowej!

Jeśli czytałeś ten artykuł to wydaje mi się on kompletną ściemą... zamiast zł powinno być $, to wtedy uwierzę, daj ten nr. ja zadzwonię...
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Konosole w ilosciu hurtowej

haha lol to ja juz lece to urzedu i zakladam firme handlujaca X'ami bede bogatszy od wujka Gates'a
n/c jacy ludzie potrafia byc naiwni
 

Do góry Bottom