konserwacja i ochrona konsoli

svenus27

Użytkownik
Użytkownik
Witam konsolkę mam od krótkiego czasu a chciałbym żeby mi możliwie najdłużej posłużyła i stąd moje pytanie: Jak najlepiej ją chronić przed kurzem i innymi zabrudzeniami, jakimi środkami ją czyścić czyli ogólny temat ochrony box'a

 

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zamknij go w szczelnej bańce w sejfie i załóż system odpowietrzania. Po prosu przecieraj ją raz na tydzień zwykłą ściereczką i git.
 

T0Mmy

Banned
Pronto classic raz na tydzień i koniec problemu z kurzem . Nie narażać na wilgoć . Musi mieć dużo miejsca obok siebie żeby mogło powietrze dobrze płynąć i to tyle myślę .
 

daniel1400

Użytkownik
Użytkownik
1.zacznijmy od tego że xbox sie w środku się nie kurzy (niema potrzeby się nim opiekować ) zostaw żeby miał trochę miejsca i tyle
 

oranos7

Użytkownik
Użytkownik
Głupota, jeśli w mieszkaniu jest dużo kurzu to xbox po poł roku uzywania w środku ma tyle kurzu że odkurzaczem można go zbierać
 

yaro555

Użytkownik
Użytkownik
no a jeśli już w tym domu jest dużo kurzu to co? trzeba rozbierać i czyścić? powiedzmy jak kompa co jakiś czas?
 

karrolex

Użytkownik
Użytkownik
Ja już od ponad roku nie wycierałem kurzu z mojego xboxa... :) Tylko nie pozwalam nikomu kto przyjdzie, żeby stawiał cokolwiek na nim. Nawet tel :p:D
Heh.
 

Grajcar179

Banned
mi się wydaje, że raz na tydzień do lodówki trzeba go wsadzić ;]
 

kisiel5577

Użytkownik
Użytkownik
Nie trzymać w ciasnej półeczce, nie używać tych wszystkich zewnętrznych wentylatorków ( jest gorzej niż lepiej ), grać i się tyle nie przejmować. Większość kłopotów z przegrzewaniem jest winą użytkownika - brak dobrej cyrkulacji powietrza.
 

svenus27

Użytkownik
Użytkownik
a jak patrzycie na odkurzanie konsoli??? czy jest to dobry sposób na pozbycie się kurzu??
 

adrian199002

Użytkownik
Użytkownik
Jak mozna zwiekszyc cyrkulacje?

Wysłano z mojego LG GT540
 

darnokPL

Użytkownik
Użytkownik
Ja trzymam pod TV:
Kloc leży
Strona z Dyskiem (NIE SLIM) ma 25 cm od deski, do góry ma 6 cm, a do prawej strony (ta bez dysku) ma dużo
Będzie dobrze?(JASPEREK :))
 

CaZa

Użytkownik
Użytkownik
mój po prostu stoi koło monitora. Odkurzanie? czyszczenie? Konserwacja? yyy? mój ścierki nie widział odkąd go kupiłem i śmiga. Będzie ponad 2 lata. Falcon jakby co. Ale chyba koleś przy przerabianiu go czyścił... Chyba, nie wiem :p

A co do odkurzacza: nie lepiej Kärcher'em przepłukać? . .
 

yaro555

Użytkownik
Użytkownik
a nie jest tak jak w przypadku kompa, że jak przeczyszczę wentylator i radiator od proca to spada parę stopni?
 

adrian199002

Użytkownik
Użytkownik
Pisałem już w innym temacie jednak nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi co zrobić. Moja konsola znajduje się w takim położeniu

Na xboxie leży dekoder c+. Po godzinie grania (albo oglądania) jest w półce wysoka temperatura. Chciałbym zwiększyć cyrkulacje powietrza w półce. Myślałem nad podstawką, która miała niby zwiększyć chłodzenie sprzętu/powietrza w półce (tak mi się wydawało) jednak widzę na forum że te podstawki nic nie dają. Dlatego mam pytanie w jaki sposób mogę zwiększyć cyrkulacje powietrza w półce?
 

saperxd

Użytkownik
Użytkownik
te wszystkie podstawki to jedne wielkie g****. Robią więcej szkód niż pożytku
 

adrian199002

Użytkownik
Użytkownik
To jest jakas metoda na zwiekszenie cyrkulacji powietrza?

Wysłano z mojego LG GT540
 

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
hehe, jest metoda, postaw w innym miejscu, gdzie konsola będzie miała cały czas dostęp powietrza...
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Chcesz mieć czystą konsolę ? napełnij wannę wodą i wrzuć do niej podłączonego xboxa... Paranoja ludzie paranoja...
 

Do góry Bottom