Konsola dla emeryta :)

adiida12

Świeżak
Świeżak
Witam.
Na wstępie napiszę jestem już na emeryturze i w podeszłym wieku :)
wczoraj wróciłem po tygodniowym pobycie od syna i oczywiście tam sobie pograłem
na xboxie i teraz chce sobie zakupić. Chcękonsole wykorzystywać jedynie do gier (najbardziej przypadł mi do gustu Assasin),
nie mam zamiaru grać online. Planuje kupno przerobionej konsoli. Trochę poczytałem forum. I teraz pytanie czy ta będzie dobra ?
WYPRZEDAŻ! XBOX 360 E 4GB + RGH + RGX + GW 3 LATA! (3969751403) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
oczywiście będę podpinał np dysk bądź pendrive.

Czy może lepiej kupić używkę na forum ? doradźcie :)
 

kamil90

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Polecam Ci kupno u użytkownika Dexter, posiada on konsole przerobione ale z dyskiem za przystępną cenę.

http://xboxforum.pl/members/-dexter--2381/
 

adiida12

Świeżak
Świeżak
a jak kupie tą w linku co posłałem to gry będą śmigać na np zwykłym pendrivie ?
pozatym nie lubię raczej grać w różne gry a jedną skończyć i zacząć nową (ten wiek już) i raczej nie potrzebuje dysku wew 250.
ponadto używka a nowa to różnica 150zł z tego co widzę na allegro
 

Dlugin2

Użytkownik
Użytkownik
Prawda jest taka że nie zawsze150 PLN znaczy mniej. Ta z linku może i jest tańsza ale nie wiesz co przeszła, w jakim jest stanie itd. Od Dextera masz pewność więc może warto dorzucić?
Patrz na komentarze zwłaszcza negatywne
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
a jak kupie tą w linku co posłałem to gry będą śmigać na np zwykłym pendrivie ?
pozatym nie lubię raczej grać w różne gry a jedną skończyć i zacząć nową (ten wiek już) i raczej nie potrzebuje dysku wew 250.
ponadto używka a nowa to różnica 150zł z tego co widzę na allegro
Owszem będą działać, ale coraz więcej gier ma tzw. dodatkową zawartość którą trzeba zainstalować. I tutaj może być już mały problem, gdyż jeżeli sformatujesz pena na FAT32, wrzucisz tam grę i ten content (zawartość) to konsola go nie zobaczy - musiałbyś sformatować pena pod konsolą (np. dostosować jakieś 8 GB do gier) a na resztę miejsca wrzucić grę. Do takiej kombinacji wypadałoby mieć pena o pojemności min. 16 GB - oczywiście jakiegoś dobrego, aby nie było problemów z grami (doczytywanie tekstur itd.)
Polecam dołożyć i kupić z dyskiem wewnętrznym, wrzucisz na niego wszystko i nie będziesz miał problemów.
 

Do góry Bottom