Konsola domowa

mitek112233

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak ustawie konsole jako domowa to xbox live gold i gry beda na kazdym profilu czyli jak bede mial fife to na drugim koncie bedzie odzielny fut itp?
I to musza byc gry na plycie czy z kodu?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak ustawie konsole jako domowa to xbox live gold i gry beda na kazdym profilu czyli jak bede mial fife to na drugim koncie bedzie odzielny fut itp?
I to musza byc gry na plycie czy z kodu?
Gry z kodu (cyfrowe). Gry będą działać wtedy na każdym profilu na Twojej konsoli. Każde konto ma osobne zapisy z gier, więc fut będzie oddzielny dla Ciebie i np. brata.
 

mitek112233

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
z plyty nie beda tak?
i ile mozna zrobic max kont?
 

mitek112233

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
z plyty nie beda tak?
i ile mozna zrobic max kont?
Z płyt będą, do tego nie trzeba domowej konsoli. Nie wiem ile można zakładać kont, nigdy mnie to nie interesowało. Co innego jak jest założone osobne konto dla każdego z członków rodziny, a co innego mieć multum swoich kont nie wiadomo po co i komu.

Edit: Tak, bf jest w formie kodu. Nie pisz podsta pod postem tylko używaj opcji edytuj, chyba że chcesz za chwile pozgarniać warny za ten i poprzedni temat, bo robisz niepotrzebny syf na forum takim sposobem komentowania.
 

mitek112233

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
i jak mam xboxa to zrobic profil i przed dodaniem wszystkiego ustawic domowa konsole?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Obojętnie kiedy ustawisz domową konsolę, nie ma to znaczenia ;)
 

mitek112233

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a czy konsola ,ma glosniki wbudowane?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
a czy konsola ,ma glosniki wbudowane?
Nie.
 

mitek112233

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a da sie podlaczycz zewnetrzne na minijacka?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie zadawaj mi takich trudnych pytań, bo z racji bycia kobietą na tym się nie znam :oops:. Powiem Ci tak ja mam do TV podłączony Soundbar kablem optycznym i mam dźwięk na Soundbarze. W padzie z XO masz wejście na jacka 3,5mm i tam możesz podłączyć sobie każde słuchawki, nawet najzwyklejsze z telefonu i będą śmigać. Wyjątkiem są słuchawki z gejfona, które podobno nie współpracują z padem z XO. Zobacz sobie na Internecie jakie wyjścia ma konsola z tyłu to zapewne znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. Na 100% nie ma żadnego wyjścia na jacka w konsoli.
 

czanklas22

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam problem iż dodałem drugi profil ko to rodzinne jednak nieaktywne na nim jest konto xbox live Gold? Co robię źle?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

gta006eflc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Powiem wam tyle Konsola domowa działa tylko do gier sciąganych z neta czyli (cyfrówek) od microsoft tyle wiem i jak na danym profilu ma sie jakies dodatki do gry lub gre cyfrową dajmy na to Forza to bd dzialac na cała konsole podobno jest lub byl bug i na niektorych konsolach tak dziala ze jak sie przeniesie licencje (konsole domowa) na one i sie usunie ten profil i stworzy nowy to z tego pierwszego profilu dzialaja wszystkie gry ja tak raz mialem i sie sam zdziwilem tylko nie dziala to na wszystkich konsolach bo potem u kolegi sprawdzalem to nie dalo sie a u mnie nadal dzialaja cyfrowe gry z konta co juz nie mam :D
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mam problem iż dodałem drugi profil ko to rodzinne jednak nieaktywne na nim jest konto xbox live Gold? Co robię źle?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Na swoim pierwszym koncie musisz wejść do ustawień w konsoli i szukaj zakładki domowa konsola, ustaw tam "To jest moja domowa konsola" i wtedy każde następne konto na Twojej konsoli będzie mogło korzystać z golda, aczkolwiek konta rodzinne mają czasami różnego rodzaju blokady, ale na tym się nie znam. Spróbuj ustawić tą domową konsolę.

Tam widzę coś wcześniej pisałeś o Piratach z Karaibów z 360tki to od razu Ci mówię, że współdzielony gold działa tylko na grach z XO, gry z X360 zawsze wymagały i wymagają osobnego golda na każde konto.

podobno jest lub byl bug i na niektorych konsolach tak dziala ze jak sie przeniesie licencje (konsole domowa) na one i sie usunie ten profil i stworzy nowy to z tego pierwszego profilu dzialaja wszystkie gry ja tak raz mialem i sie sam zdziwilem tylko nie dziala to na wszystkich konsolach bo potem u kolegi sprawdzalem to nie dalo sie a u mnie nadal dzialaja cyfrowe gry z konta co juz nie mam :D
To nie żaden bug, to normalna rzecz. Po ustawieniu domowej konsoli konto "dawca" nie jest w ogóle do niczego potrzebne, więc można je usunąć z konsoli. Te gry będą działać tak długo póki konto "dawca" nie ustawi domowej konsoli na jakimś innym sprzęcie i tyle.
 
Ostatnia edycja:

czanklas22

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Poczytalem i znalazłem informację że jak mamy 2 profile na koncie rodzinnym to tylko główny może korzystać ze zniżki games with Gold, na tym drugim zniżek nie będzie więc pobierać je można tylko z konta głównego a grać na obydwu. Ja myślałem że na drugim profilu tak samo można korzystać z games with gold

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Poczytalem i znalazłem informację że jak mamy 2 profile na koncie rodzinnym to tylko główny może korzystać ze zniżki games with Gold, na tym drugim zniżek nie będzie więc pobierać je można tylko z konta głównego a grać na obydwu. Ja myślałem że na drugim profilu tak samo można korzystać z games with gold

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
No tak, to jest akurat normalne ;) Tylko konto które fizycznie posiada golda ma zniżki i gry z golda. Domowa jedynie daje możliwość innym kontom w grania w gry od dawcy i granie online. Nie masz pojęcia jaka cebulandia by była w Polsce gdyby inne konta dostawały te promocje i gry z golda w zamian za opłacanie go na jednym koncie ;p Z ciekawostek powiem Ci tyle, że jak kupisz kod trial 2 dniowy i wklepiesz go na 2 konto, które nie ma golda to gry z gwg z XO da radę dopisać do konta, tak samo wtedy aktywują się zniżki, ale gier z 360tki z gwg już nie dopiszesz, bo one wymagają minimum miesięcznego golda na koncie :p
 

Do góry Bottom