Konsola jasper

NiePoTwarzy

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam konsole z plyta jasper od 3 lat Wiec mam kilka pytan jak zaradzic zeby wszystko dzialalo jak nalezy. Postawic ja w pionie czy poziomie? Dokupic jakies panele chlodzace? Rozkercic ja i obczyscic z kurzu? Moze macie jakies sposoby aby dobrze o nia zadbac :D? lub jakies pomysly jak zaradzic temu aby sie nie zepsula?
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jak 3 lata nie odkurzana to otworzyć i odkurzyć, gry instalować na dysku twardym. Nic więcej nie rób
 

Michal27888

Użytkownik
Użytkownik
Rozbierz ją i wyczyść z kurzu, najlepiej żeby stała poziomo, nie kupuj paneli chłodzących bo to tylko szkodzi a nie pomaga konsoli, i nie trzymaj jej w ciasnych pomieszczeniach.
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Konsola jasper

NiePoTwarzy napisał:
jakies pomysly jak zaradzic temu aby sie nie zepsula?
Tak. Skoro działa, Zostaw ją w spokoju.
 

akwarium25

Banned
Zawsze mozesz mlodszego slima kupic a ta sprzedac
 

Malan

Użytkownik
Użytkownik
Z kurzu możesz wyczyścić. Pozycja nie ma znaczenia. Ja swojego odkurzam poprzez taką pompkę "ziejącą" powietrzem tj. kompresor, odpalam go i i przykładam z odpowiedniej odległości (ze 2 cm od dziurek / wentylacji i tych wiatraków) i tak wydmuchiwuje kurz, w rozbieranie się nie bawię ponieważ nie znam budowy konsoli itp. szkoda by było ją zepsuć. Nie polecam jej katować po np 12h. 3,5 godziny gry i przerwa na 10-15 min dla konsoli (ja tak robię). Po graniu przed wyłączeniem konsoli daj się jej schłodzić poprzez pozostawienie w menu na jakieś 2 minuty. Dbaj o półkę na której się znajduje konsola i otoczeniu, odkurzaj regularnie pomieszczenie i półki. Pamiętaj kurz to zu0 (-; .

Pozdrawiam, Malan.
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
Z kurzu możesz wyczyścić. Pozycja nie ma znaczenia. Ja swojego odkurzam poprzez taką pompkę "ziejącą" powietrzem tj. kompresor, odpalam go i i przykładam z odpowiedniej odległości (ze 2 cm od dziurek / wentylacji i tych wiatraków) i tak wydmuchiwuje kurz, w rozbieranie się nie bawię ponieważ nie znam budowy konsoli itp. szkoda by było ją zepsuć. Nie polecam jej katować po np 12h. 3,5 godziny gry i przerwa na 10-15 min dla konsoli (ja tak robię). Po graniu przed wyłączeniem konsoli daj się jej schłodzić poprzez pozostawienie w menu na jakieś 2 minuty. Dbaj o półkę na której się znajduje konsola i otoczeniu, odkurzaj regularnie pomieszczenie i półki. Pamiętaj kurz to zu0 (-; .

Pozdrawiam, Malan.
Bez przesady, kurz się tak szybko nie zbiera w konsoli.Mam konsolę na półce i to wystarcza aby nie zbierał się nadmiar kurzu.
 

Do góry Bottom