• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Konsola nagle przestała czytać płyty.

FifekPL

Użytkownik
Użytkownik
#1
Cześć. Trzy dni temu jeszcze spokojnie mogłem grać we wszystkie gry (konsola przerobiona). Wczoraj zaś nagle przestała czytać wszystkie płyty - nie ważne, czy gra oryginalna, czy nie - po włożeniu płyty po chwili wyświetla się 'wysuń napęd'. Wiecie może, co robić?
 

FifekPL

Użytkownik
Użytkownik
#3
Czy to normalne, by od tak konsola przestała czytać płyty? Pomyśleć, że po jednym wyłączeniu nie mogę już zagrać w żadną grę...
 


#7
Nie chce robić nowego tematu więc pisze tu:

Mam dziwny problem z moim x360.konsola jest przerobiona LT+ 1.1.I od wczoraj Xbox nie czyta mi wszystkich gier. Nie wiem co jest wgrane . Płyty są w stanie idealnym,jeszcze wczoraj chodziły bez zarzutu a dzisiaj już nie chodzi np > Modern Warfare 2 , Black OPS, PoP TFS ,Reszta gier działa.Wygląda to tak wkładam grę do napędu, napęd ja wczytuje , w menu głównym wybieram opcje "uruchom Modern Warfare 2" no i tu jest ten problem pojawia się czarny ekran a konsola się zacina , napędu nie mogę otworzyć dopiero po wyłączeniu i włączeniu konsoli od nowa mogę wyjąc z powrotem płytę ale i tak potem gra nie działa.

Proszę o pomoc, nie mam pojęcia co zrobić aby te gry znowu działały.
_________________
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#8
Dodaj patche AP 2.5 do tych gier, pewnie masz nową aktualizację dashboardu która dodaje obsługę AP 2.5
Uprzedzam pytanie: nie pytaj jak to zrobić, poszukaj!
 


AjnSztajn

Użytkownik
Użytkownik
#9
Faassttr - jak napisał kolega powyżej te gry dostały w aktualizacji AP2.5 ( takie zabezpieczenie) twoje gry tego nie mają. Zrób sobie obrazy z tych płyt . Uruchom program Abgx (znajdziesz w sieci) , ustaw w opcjach patchowania level 3. Przeskanuj zrobione obrazy za jego pomocą , program sam pościąga to co potrzeba. Wypal i baw się dalej. ( koledze powyżej ciężko było napisać 2 zdania więcej lol - uwielbiam polskie fora)
 


Do góry