Konsola nagle przestała czytać płyty.

FifekPL

Użytkownik
Użytkownik
Cześć. Trzy dni temu jeszcze spokojnie mogłem grać we wszystkie gry (konsola przerobiona). Wczoraj zaś nagle przestała czytać wszystkie płyty - nie ważne, czy gra oryginalna, czy nie - po włożeniu płyty po chwili wyświetla się 'wysuń napęd'. Wiecie może, co robić?
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
może umarl
może do kalibracji....
może do wyczyszczenia.....
 

FifekPL

Użytkownik
Użytkownik
Czy to normalne, by od tak konsola przestała czytać płyty? Pomyśleć, że po jednym wyłączeniu nie mogę już zagrać w żadną grę...
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
bywa
 

kamil11979

Użytkownik
Użytkownik
U mnie też tak było tyle, że poczekałem ze 2h i znowu zaczęła działać.
 

Pankracy666

Użytkownik
Użytkownik
To u Ciebie napęd też się kończy i czeka go w najgorszym wypadku wymiana na nowy.
 

Faassttr

Banned
Nie chce robić nowego tematu więc pisze tu:

Mam dziwny problem z moim x360.konsola jest przerobiona LT+ 1.1.I od wczoraj Xbox nie czyta mi wszystkich gier. Nie wiem co jest wgrane . Płyty są w stanie idealnym,jeszcze wczoraj chodziły bez zarzutu a dzisiaj już nie chodzi np > Modern Warfare 2 , Black OPS, PoP TFS ,Reszta gier działa.Wygląda to tak wkładam grę do napędu, napęd ja wczytuje , w menu głównym wybieram opcje "uruchom Modern Warfare 2" no i tu jest ten problem pojawia się czarny ekran a konsola się zacina , napędu nie mogę otworzyć dopiero po wyłączeniu i włączeniu konsoli od nowa mogę wyjąc z powrotem płytę ale i tak potem gra nie działa.

Proszę o pomoc, nie mam pojęcia co zrobić aby te gry znowu działały.
_________________
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dodaj patche AP 2.5 do tych gier, pewnie masz nową aktualizację dashboardu która dodaje obsługę AP 2.5
Uprzedzam pytanie: nie pytaj jak to zrobić, poszukaj!
 

AjnSztajn

Użytkownik
Użytkownik
Faassttr - jak napisał kolega powyżej te gry dostały w aktualizacji AP2.5 ( takie zabezpieczenie) twoje gry tego nie mają. Zrób sobie obrazy z tych płyt . Uruchom program Abgx (znajdziesz w sieci) , ustaw w opcjach patchowania level 3. Przeskanuj zrobione obrazy za jego pomocą , program sam pościąga to co potrzeba. Wypal i baw się dalej. ( koledze powyżej ciężko było napisać 2 zdania więcej lol - uwielbiam polskie fora)
 

Do góry Bottom