Xbox One Konsola nie nalicza osiągnięć

konsolowiec

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam
Posiadam konsolę od 2 miesięcy. Ostatnio zauważyłem, że nie mam naliczanych osiągnięć. Przykład: trzy dni temu, FH3-Pomarańczowy to nowy asfalt. Przejechałem wszystkie drogi z dodatku(141/141), mimo to nie naliczyło mi osiągnięć, postęp stoi na 86%. Czy ktoś mógłby pomóc?
EDIT: pojawiły się kolejne braki w osiągnięciach:
- FH3-Turysta. Odblokowałem wszystkie punkty widokowe(13/13), brak osiągnięć. Postęp 75%
- FH3-Po mistrzowsku. Odblokowałem 4 poziom festiwalu, został mi jeszcze jeden. Przed tym odblokowaniem miałem postęp 87%, po odblokowaniu kolejnego mam... 87%

Ostatnia edycja:

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W innych grasz normalnie wchodzą ? Czasami jest tak że osiągnięcia się zblokują i potrafią wpaść w najmniej oczekiwanym momencie po dniu, tygodniu czy miesiącu a nawet pół roku.
Standardowo wyłącz konsole na 10 minut z sieci lub przytrzymaj przycisk power aż się wyłączy, wyłącz tryb instant jak z niego korzystasz. Jaki masz internet ?

konsolowiec

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Niestety dotyczy to także innych gier np.: Star Wars Battlefront II, FH2. Teraz zauważyłem, że wszystkie osiągnięcia "stoją w miejscu" tzn. procenty nie zwiększają się mimo ukończenia zadań. Konsola była wyłączana, muszę sprawdzić z tym trybem instant-on. Internet mam przewodowy, z kablówki, konsola podłączona kablem RJ45.

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Jak stracisz, jak save są w chmurze...

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Zostaw samo ci to wszystko wskoczy, a najlepsze jest to że nie dostaniesz powiadomienia że się odblokowały. Miałem tak z kilkoma osiągnięciami w kilku grach, wskoczyły po kilku dniach a czasem i tygodniach.

konsolowiec

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Słuchajcie coś drgnęło. Naliczyło mi osiągnięcia z FH2. Co prawda tylko 20G, ale to już coś. Stało się to po wyłączeniu Adblocka w routerze. Czekam na kolejne odblokowania.

konsolowiec

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hurrra. Udało się wszystkie osiągnięcia wpadają. Potwierdziło się, problemem był AdBlock zainstalowany na routerze. Muszę teraz przejrzeć listy i zobaczyć, która odpowiadała za te problemy. Dziękuję wszystkim za pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

suki

Użytkownik
Użytkownik
I jak? Nikt nie miał podobnej sytuacji?
Ja miałem. Wg. mnie to wina usługi xbl że pomimo iż jest progres osiągnięcia 100% osiągnięcie nie odblokowuje się na profilu.
Były problemy z fm7 a ostatnio miałem problem z minecraftem. Osiągnięcia odblokowały się na drugi dzień po włączeniu gry.

Do góry Bottom