Konsola nie uruchamia się, brak reakcji.

Kamilcc

Świeżak
Świeżak
Witam. Posiadam xbox 360e, konsola w ogóle nie reaguje na przycisk power, sam włacznik jak i płytka jest napewno sprawna, sprawdzałem pod inną konsolą, w zasilaczu świeci się pomaranczowa kontrolka więc wydaje się że również jest sprawny. Czy ktoś wie o co może chodzić ? Konsola w ogóle nie reaguje, żadnego dźwięku żadnego sygnału. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.
 

tonyrise19871

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Może coś z płyta główna

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Sekcja zasilania, sprawdzenie napięć w standby, sprawdzenie czy można odczytać nand.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Kamilcc

Świeżak
Świeżak
Czy mogl bys powiedziec w ktorych dokladnie miejscach sprawdzić i jakie powinny byc wartosci? Posiadam multimetr i w razie potrzeby lutowania stację lutowniczą.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wpisz sobie w Google model płyty głównej np xbox 360 voltage standby

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

feder828

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pamięć flash ma bad bloki ...zczytaj pamięć potem odczytaj na kompie zweryfikuj ....miałem taki przypadek płyta corona 4 gb padła pamięć nand i konsola martwa zasilacz na pomarańczowo
 

Kamilcc

Świeżak
Świeżak
W jaki sposob to zrobic?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Progranatorem , lecz szansa że to tylko napisana kostka to mniej niż 10%.stawiam na ubita kość, uszkodzony sb, uwalona sekcja zasilania

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Kamilcc

Świeżak
Świeżak
Jaki bedzie ewentualny koszt naprawy? Mam jeszcze drugiego xboxa 360 slim. Uruchamia sie ale swieci zielona dioda i brak obrazu. Podejrzewam tez pamiec nand.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Koszty naprawy podaję dopiero jak sprzęt jest sprawdzony. Ja stawiam że ta druga to ma proca walnietego ;]

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

feder828

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ta pierwsza konsolka może mieć nawet proc do reballingu jak i ta druga most w nim jest układ Hana odpowiedzaialny za obraz więc może być uszkodzony ewentualnie reballing ...zasilanie czy są wszystkie ......wyjscie hdmi całe na innym kablu to samo ???kabel den z szeroką wtyczką na chinch też brak obrazu .....trzeba rozebrać konsolki i zdiagnozować bo tak to możemy gdybać Wesołych Świąt
 

Kamilcc

Świeżak
Świeżak
@akir jaki bedzie koszt diagnozy obu konsol u ciebie? I mysle ze wysyłka raczej jedynie wchodzi w gre.i czy ewentualnie mogw podeslac same plyty glowne? Bo konsole mam juz rozebrane. Pozdr.
 

Do góry Bottom