Konsola padla

oOoMaT

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Mam problem z xbox one a mianowicie nie wlacza sie. Zasilacz jest chyba dobry bo swieci na pomaranczowo a jak chce wlaczyc to zaswieci sie na bialo i gasnie(swieci na pomaranczowo) tak jak konsola.Resetowanie zasilacza nic nie dalo.Pomyslalem ze zakurzyla sie bo nie byla wlaczana pare miesiecy i rozkrecilem ja zeby przeczyscic podmuchac, pochuchac ale nic to nie dalo skrecilem i teraz wogole juz sie wlacza.W czesniej pobierala sie aktualizacia i w trakcie konsola sie zresetowala tylko nie wiem czy aktualizacia doszla do konca.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-one/console/console-wont-power-on

http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-one/console/reset-factory-defaults-using-usb-flash-drive

Wiązanie to przycisk ))) nad usb z boku konsoli, wysuwanie to wiadomo ten dzięki któremu płytę z napędu się wyciąga.
 

oOoMaT

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czytalem juz to. Tylko ze konsola nie wlacza sie zero reakcji to resetu raczej nie zrobie. Rozkrecalem tylko ta metalowa obudowe to tam raczej nie da sie nic zrabac bo tylko odpina sie panel przedni i jakas plytke na gorze.
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Sprawdz czy czegoś nie odłączyłeś zdejmując obudowę.
 

oOoMaT

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie ma co sie tam odlaczyc jedynie tasma od panela glownego ale jest wpieta bo ja odpinalem, moze przycisk od wlaczania nie styka ale obudowa pasuje idealnie.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jeżeli nic nie pomaga oddaj na gwarancje oczywiście jeżeli masz
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Płytka na górze to RF. Jesteś pewny że nic nie uszkodziłeś przy taśmie którą wypinałeś. Zapewnia ona komunikację między konsolą a panelem przednim, stąd brak reakcji. Może źle ją wpiąłeś. Tam jest jeszcze speaker do wzięcia, ale to nie powinno mieć wpływu.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeżeli nic nie pomaga oddaj na gwarancje oczywiście jeżeli masz
Mogą mu jej nie przyjąć, zależy czy rozwalił plombe, czy wygląda prawie jak nienaruszona :) Choć ostatnio ktoś nie miał za pięknej plomby po otwieraniu, a MS mu ją przyjął i naprawił :D Myślę, że ma po gwarancji, bo gdyby ją miał to by się nie tykał otwierania konsoli.
 
Ostatnia edycja:

oOoMaT

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ta plytke tylko wypiolem to nie bylo nic tam pomylic czy cos zle podpiac,ale tasma od panela glownego od ktorej jest power i naped wypadla mi pare razy przy zakladaniu obudowy(gornej tej plastikowej) bo masakra jest ja zalozyc ale rozkminilem sytuacjie z jej zalozeniem. Ale cos musi byc nie tak skoro przed rozebraniem przycisk od wlaczania zapalal sie na 2s tak jak by konsola chciala sie odpalic a po tem gasla, wiatrak chodzil i bylo ja slychac jak przez chwile pracuje.Tasmy raczej nie uszkodzilem bo nie ma zadych pekniec tylko troche widac takie biale zagiecia na lamaniu sie tasmy ale nie jest nigdzie uszkodzona i raczej dobrze jest wpieta bo jest tam taki jak by ogranicznik na koncu ktory mosi zablokowac ja.Gwarancji nie ma nie stey:)
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jeżeli wypada to źle jest włożona, odepnij zaczep ten na gnieździe włóż i zamknij zaczep. Ew. uszkodziłeś taśmę,, ona trzyba się dosć dobrze w gnieździe, żeby ja wyszarpnąć bez otwierania trzeba użyć niezłej siły.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wlcaz konsole z pada podlaczonego na usb. Jesli zero reakcji to cos innego uszkodzone

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

oOoMaT

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeżeli wypada to źle jest włożona, odepnij zaczep ten na gnieździe włóż i zamknij zaczep. Ew. uszkodziłeś taśmę,, ona trzyba się dosć dobrze w gnieździe, żeby ja wyszarpnąć bez otwierania trzeba użyć niezłej siły.
Wypadla mi juz jak zdejmowalem obudowe za pierwszym razem nie trzyma sie tak dobrze bo nie uzywalem zbyt duzej sily wiadomo zeby czegos nie uszkodzic. Ale wydaje mi sie ze jest jednak ta tasma uszkodzona jak ma biale przebarwienia bo pare razy mi wypadla z tego zabezpieczenia.Oddalem x do szpecow co ponoc robia konsole zobaczymy czy rozkminia sytuacje chyba ze zasiegna rady forum:)
 

oOoMaT

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wlcaz konsole z pada podlaczonego na usb. Jesli zero reakcji to cos innego uszkodzone

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Wlasnie juz za pozno bo juz x oddany do macherow.Ale i tak by sie nie wlaczyl bo tylko panel od power zaswiecil sie na chwile gasl tak jak konsola.
 

oOoMaT

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dostałem wiadomość od szpecow po 2tyg że usterka jest zasilanie co to może być jak zasilacz działa? Bo trochę powiedzieli za naprawę.
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A teraz to wróżenie z fusów. Wydaje mi się że może chcą Cię naciągnąć. Zależy czy oddałeś do zaufanych ludzi, czy do ludzi prosto z ulicy. Nie mi to oceniać.
 

oOoMaT

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zajmują się naprawa RTV itp nie są jacyś leszcze z ulicy a czy naciagacze wszystko możliwe w dzisiejszych czasach :) Przy moim rozbieraniu mogła jedynie tasma się uszkodzić może coś polutuja i wezmą 170zl tyle powiedzieli nie jest dużo ale z drugiej strony to 200zl. Sam nie dojde trzeba będzie becelowac .
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Zajmują się naprawa RTV itp nie są jacyś leszcze z ulicy a czy naciagacze wszystko możliwe w dzisiejszych czasach :) Przy moim rozbieraniu mogła jedynie tasma się uszkodzić może coś polutuja i wezmą 170zl tyle powiedzieli nie jest dużo ale z drugiej strony to 200zl. Sam nie dojde trzeba będzie becelowac .
Z tego co mówiłeś, jak dla mnie uszkodziłeś taśmę, dlatego konsola startowała tylko z pada. Dodatkowo coś poszło nie tak z aktualizacją konsoli, więc potrzebna reanimacja z pena, ale tu potrzebny chyba działający panel i kółko się zamyka.
 

oOoMaT

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No też tak myślę patrzyłem Nowa tasma 30zl no i nie wiem co robić można zaoszczędzić albo stracić
 

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
Weź kolegę i podmień dysk twardy. Typowa usterka dysku twardego. Miałem ten sam problem tyle że ja miałem na gwarancji. Obstawiam dysk a nie żadne zasilacze czy przyciski. Zasilacz masz ok jeżeli świeci ciągle na pomarańczowo.
Miałem taki problem jak ty około miesiąca temu i został wymieniony dysk twardy.
Oczywiście mogę się mylić ale jak nie masz gwarancji to spokojnie podmień dysk i wtedy przynajmniej wykluczysz tą usterkę.
 
Ostatnia edycja:

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
szefol - a od kiedy zasilanie to zasilacz?! Zasilacz to jedno, a zasilanie to drugie - może nie dochodzić prąd i nie włącza się konsola przez to np :) Ja nie wiem co ma uszkodzone kolega, najlepiej jakby sobie znalazł kogoś kto ma też xboxa po gwarancji i nie ma strachu przed rozebraniem konsoli i podmiana - tak jak mówisz dysku, ale też i tej taśmy, wówczas by miał 100% pewność :)
 

Do góry Bottom